Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Дата
23 Травня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 50 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 134 роман гаврилюк 03:11:45
2 2 Ч 129 Сергій Тарабан ДЮСШ Охтирського р-н КЛБ "Явір" 03:24:37
3 3 Ч 133 Андрей Павелко Rawicz 03:31:15
4 4 Ч 103 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 03:35:35
5 5 Ч 115 Сергій Кірчик Sport Life Kremenchuk 04:07:45
6 6 Ч 122 Дмитрий Михеев 04:14:18
7 7 Ч 135 Serhii Panchenko КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora 04:22:58
8 8 Ч 104 Олександр Сікайло 04:34:08
9 9 Ч 102 Андрей Кореба АТЛАНТ-V2 04:36:59
10 10 Ч 110 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 04:41:08
11 1 Ж 130 Mariia Oprits 04:42:01
12 11 Ч 128 Игорь Грицуняк 04:50:04
13 12 Ч 127 Микола Богданець 04:50:27
14 13 Ч 118 Віктор Каніболоцький 05:01:08
15 14 Ч 114 Сергій Сергієнко 05:22:02
16 2 Ж 132 Наталія Подольчак 05:23:28
17 15 Ч 108 Олександр Обідієнтов Звезда 05:33:50
18 16 Ч 119 Микола Губар 05:44:36
19 17 Ч 125 Руслан Чудик 05:45:34
20 18 Ч 107 Олексій Швець Starhub 05:50:53
21 19 Ч 126 Дмитрий Лаппо Kniga.biz.ua Runners TEAM 06:03:03
22 20 Ч 124 Євген Прокудович 06:08:07
23 21 Ч 112 Сергій Обідієнтов Звезда 06:15:14
24 22 Ч 131 Максим Голуб 06:19:14
25 3 Ж 105 Алеся Обідієнтова Звезда 06:29:24
Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Дата
23 Травня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 50 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 134 роман гаврилюк 03:11:45
2 2 Ч 129 Сергій Тарабан ДЮСШ Охтирського р-н КЛБ "Явір" 03:24:37
3 3 Ч 133 Андрей Павелко Rawicz 03:31:15
4 4 Ч 103 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 03:35:35
5 5 Ч 115 Сергій Кірчик Sport Life Kremenchuk 04:07:45
6 6 Ч 122 Дмитрий Михеев 04:14:18
7 7 Ч 135 Serhii Panchenko КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora 04:22:58
8 8 Ч 104 Олександр Сікайло 04:34:08
9 9 Ч 102 Андрей Кореба АТЛАНТ-V2 04:36:59
10 10 Ч 110 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 04:41:08
11 1 Ж 130 Mariia Oprits 04:42:01
12 11 Ч 128 Игорь Грицуняк 04:50:04
13 12 Ч 127 Микола Богданець 04:50:27
14 13 Ч 118 Віктор Каніболоцький 05:01:08
15 14 Ч 114 Сергій Сергієнко 05:22:02
16 2 Ж 132 Наталія Подольчак 05:23:28
17 15 Ч 108 Олександр Обідієнтов Звезда 05:33:50
18 16 Ч 119 Микола Губар 05:44:36
19 17 Ч 125 Руслан Чудик 05:45:34
20 18 Ч 107 Олексій Швець Starhub 05:50:53
21 19 Ч 126 Дмитрий Лаппо Kniga.biz.ua Runners TEAM 06:03:03
22 20 Ч 124 Євген Прокудович 06:08:07
23 21 Ч 112 Сергій Обідієнтов Звезда 06:15:14
24 22 Ч 131 Максим Голуб 06:19:14
25 3 Ж 105 Алеся Обідієнтова Звезда 06:29:24


Партнери та організатори заходу