Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

50 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Андрей Майоров 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
102 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка АТЛАНТ-V2 04:36:59
103 Сергій Тимошенко 1962 Ч Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 03:35:35
104 Олександр Сікайло 1991 Ч Ua Україна Київ 04:34:08
105 Алеся Обідієнтова 1987 Ж By Білорусь Марьина Горка Звезда 06:29:24
106 Андрей Галата 1984 Ч Ua Україна 06:29:28
107 Олексій Швець 1985 Ч Ua Україна Київ Starhub 05:50:53
108 Олександр Обідієнтов 1977 Ч By Білорусь Марьина Горка Звезда 05:33:50
109 Олександр Маковейчук 1969 Ч Ua Україна Львів ABTO 06:36:46
110 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 04:41:08
111 Лариса Лабарткава 1949 Ж Ua Україна Львов Ультра 07:17:00
112 Сергій Обідієнтов 1953 Ч By Білорусь Марьина Горка Звезда 06:15:14
113 Іван Нестеренко 1992 Ч Ua Україна Черкаси Черкаси Динамо 07:24:10
114 Сергій Сергієнко 1994 Ч Ua Україна Пирятин 05:22:02
115 Сергій Кірчик 1987 Ч Ua Україна Кременчук Sport Life Kremenchuk 04:07:45
117 Єгор Тихий 1993 Ч Ua Україна Черкаси Черкаси Динамо 07:24:12
118 Віктор Каніболоцький 1977 Ч Ua Україна Буча 05:01:08
119 Микола Губар 1959 Ч Ua Україна Київ 05:44:36
120 Олександр Зозулінський 1979 Ч Ua Україна Київ DNF
121 Анатолій Рудь 1966 Ч Ua Україна Бровари DNS
122 Дмитрий Михеев 1980 Ч Ua Україна Кривой Рог 04:14:18
123 Антон Крупнов 1983 Ч Ua Україна Київ DNS
124 Євген Прокудович 1991 Ч Ua Україна Київ 06:08:07
125 Руслан Чудик 1982 Ч Ua Україна Кривий Ріг 05:45:34
126 Дмитрий Лаппо 1973 Ч Ua Україна Київ Kniga.biz.ua Runners TEAM 06:03:03

Учасники також реєструються на

Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

50 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Андрей Майоров 1975 Ч Ua Україна Київ DNS
102 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка АТЛАНТ-V2 04:36:59
103 Сергій Тимошенко 1962 Ч Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 03:35:35
104 Олександр Сікайло 1991 Ч Ua Україна Київ 04:34:08
105 Алеся Обідієнтова 1987 Ж By Білорусь Марьина Горка Звезда 06:29:24
106 Андрей Галата 1984 Ч Ua Україна 06:29:28
107 Олексій Швець 1985 Ч Ua Україна Київ Starhub 05:50:53
108 Олександр Обідієнтов 1977 Ч By Білорусь Марьина Горка Звезда 05:33:50
109 Олександр Маковейчук 1969 Ч Ua Україна Львів ABTO 06:36:46
110 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 04:41:08
111 Лариса Лабарткава 1949 Ж Ua Україна Львов Ультра 07:17:00
112 Сергій Обідієнтов 1953 Ч By Білорусь Марьина Горка Звезда 06:15:14
113 Іван Нестеренко 1992 Ч Ua Україна Черкаси Черкаси Динамо 07:24:10
114 Сергій Сергієнко 1994 Ч Ua Україна Пирятин 05:22:02
115 Сергій Кірчик 1987 Ч Ua Україна Кременчук Sport Life Kremenchuk 04:07:45
117 Єгор Тихий 1993 Ч Ua Україна Черкаси Черкаси Динамо 07:24:12
118 Віктор Каніболоцький 1977 Ч Ua Україна Буча 05:01:08
119 Микола Губар 1959 Ч Ua Україна Київ 05:44:36
120 Олександр Зозулінський 1979 Ч Ua Україна Київ DNF
121 Анатолій Рудь 1966 Ч Ua Україна Бровари DNS
122 Дмитрий Михеев 1980 Ч Ua Україна Кривой Рог 04:14:18
123 Антон Крупнов 1983 Ч Ua Україна Київ DNS
124 Євген Прокудович 1991 Ч Ua Україна Київ 06:08:07
125 Руслан Чудик 1982 Ч Ua Україна Кривий Ріг 05:45:34
126 Дмитрий Лаппо 1973 Ч Ua Україна Київ Kniga.biz.ua Runners TEAM 06:03:03

Учасники також реєструються на



Наші партнери