Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

100 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone DNS
7 Евгеній Бачинський 1987 Ч18 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
8 Sergey KOVALSKY 1989 Ч18 Ua Україна Суми 08:35:45
9 Женя Джадан 1991 Ч18 Ua Україна DNF
10 Тарас Чорний 1989 Ч18 Ua Україна Чернігів JBS 08:32:18
11 Євген Подолянчук 1981 Ч18 Ua Україна Тульчин DNS
12 Evgen Gerasimenko 1979 Ч18 Ua Україна Київ 11:08:48
13 Ігор Михалевич 1983 Ч18 Ua Україна Борислав СК "Науковець" 09:02:31
14 Влад Невгод 1991 Ч18 Ua Україна Київ DNS
15 Cyprian Czop 1975 Ч40 Pl Польща Lubartów Гнівань, парафія св. Йосифа 08:56:41
16 Мія Ласточкіна 1983 Ж18 Ua Україна Київ 10:57:39
17 Олександр Нікулін 1962 Ч50 Ua Україна Суми Явір 08:45:39
18 Олег Палагнюк 1986 Ч18 Ua Україна Наркоманы бега DNS
19 Александр Лышенко 1976 Ч18 Ua Україна Первомайський Стайер-атлон DNF
20 Dmytro Zhyvov 1985 Ч18 Ua Україна Київ Running Coyote 10:54:52
21 Andrii Piven 1992 Ч18 Ua Україна Чкалове 09:56:55
22 Олександр Сімчук 1991 Ч18 Ua Україна Новоград-Волинський DNF
23 Andrii Pylypiuk 1991 Ч18 Ua Україна Луцк 11:23:23
24 Руслан Денисенко 1992 Ч18 Ua Україна Запоріжжя - 11:24:15
25 Максим Гудемчук 1987 Ч18 Ua Україна Київ KMRC 09:03:11
26 Віталій Носов 1985 Ч18 Ua Україна Здолбунів 10:37:51
27 Юрій Варава 1963 Ч50 Ua Україна Київ Марафонська команда Шри Чинмоя 11:38:46
28 Oleksandr Pasichnyk 1971 Ч40 Ua Україна Київ 09:18:15
29 Валерий Боженов 1950 Ч60+ Ua Україна Донецьк DNF
30 Пилип Доценко 1991 Ч18 Ua Україна Київ 42195 10:14:30

Учасники також реєструються на

Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

100 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone DNS
7 Евгеній Бачинський 1987 Ч18 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
8 Sergey KOVALSKY 1989 Ч18 Ua Україна Суми 08:35:45
9 Женя Джадан 1991 Ч18 Ua Україна DNF
10 Тарас Чорний 1989 Ч18 Ua Україна Чернігів JBS 08:32:18
11 Євген Подолянчук 1981 Ч18 Ua Україна Тульчин DNS
12 Evgen Gerasimenko 1979 Ч18 Ua Україна Київ 11:08:48
13 Ігор Михалевич 1983 Ч18 Ua Україна Борислав СК "Науковець" 09:02:31
14 Влад Невгод 1991 Ч18 Ua Україна Київ DNS
15 Cyprian Czop 1975 Ч40 Pl Польща Lubartów Гнівань, парафія св. Йосифа 08:56:41
16 Мія Ласточкіна 1983 Ж18 Ua Україна Київ 10:57:39
17 Олександр Нікулін 1962 Ч50 Ua Україна Суми Явір 08:45:39
18 Олег Палагнюк 1986 Ч18 Ua Україна Наркоманы бега DNS
19 Александр Лышенко 1976 Ч18 Ua Україна Первомайський Стайер-атлон DNF
20 Dmytro Zhyvov 1985 Ч18 Ua Україна Київ Running Coyote 10:54:52
21 Andrii Piven 1992 Ч18 Ua Україна Чкалове 09:56:55
22 Олександр Сімчук 1991 Ч18 Ua Україна Новоград-Волинський DNF
23 Andrii Pylypiuk 1991 Ч18 Ua Україна Луцк 11:23:23
24 Руслан Денисенко 1992 Ч18 Ua Україна Запоріжжя - 11:24:15
25 Максим Гудемчук 1987 Ч18 Ua Україна Київ KMRC 09:03:11
26 Віталій Носов 1985 Ч18 Ua Україна Здолбунів 10:37:51
27 Юрій Варава 1963 Ч50 Ua Україна Київ Марафонська команда Шри Чинмоя 11:38:46
28 Oleksandr Pasichnyk 1971 Ч40 Ua Україна Київ 09:18:15
29 Валерий Боженов 1950 Ч60+ Ua Україна Донецьк DNF
30 Пилип Доценко 1991 Ч18 Ua Україна Київ 42195 10:14:30

Учасники також реєструються на



Наші партнери