Small_c576e2252cc002d5d98d2359c41da140

Чемпіонат України з дуатлону

Дуатлон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитрий Иснюк 1985 Ч Ua Україна Київ Sport Life
2 Марина Велева 1987 Ж Ua Україна Київ Sport Life - united Sports
3 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
4 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
5 Ігор Гарасимів 1987 Ч Ua Україна Львів
6 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
7 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
8 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
9 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
10 Володимир Носаченко 1989 Ч Ua Україна Корсунь-Шевченківський
11 Антон Бобаньов 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
12 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
13 Михаил Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ Четыре сезона
14 Даниил Привалов 1986 Ч Ua Україна
15 Александр Остапенко 1972 Ч40 Ua Україна
16 Павел Морозов 1982 Ч30 Ua Україна
17 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна
18 Андрій Головко 1984 Ч30 Ua Україна Київ
19 Marek Barczewski 1989 Ч Pl Польща Torun Bydgoszcz Triathlon Team
20 Jakub Kubiński 1987 Ч Pl Польща Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
21 Максим Бугаєв 1979 Ч30 Ua Україна Київ
22 Олексій Єфімов 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club
23 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
24 Павло Кунець 1987 Ч Ua Україна Київ
25 Олена Черняк 1982 Ж30 Ua Україна Львів CapitalTRI

Учасники також реєструються на

Small_c576e2252cc002d5d98d2359c41da140

Чемпіонат України з дуатлону

Дуатлон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитрий Иснюк 1985 Ч Ua Україна Київ Sport Life
2 Марина Велева 1987 Ж Ua Україна Київ Sport Life - united Sports
3 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
4 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
5 Ігор Гарасимів 1987 Ч Ua Україна Львів
6 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
7 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
8 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
9 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
10 Володимир Носаченко 1989 Ч Ua Україна Корсунь-Шевченківський
11 Антон Бобаньов 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
12 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
13 Михаил Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ Четыре сезона
14 Даниил Привалов 1986 Ч Ua Україна
15 Александр Остапенко 1972 Ч40 Ua Україна
16 Павел Морозов 1982 Ч30 Ua Україна
17 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна
18 Андрій Головко 1984 Ч30 Ua Україна Київ
19 Marek Barczewski 1989 Ч Pl Польща Torun Bydgoszcz Triathlon Team
20 Jakub Kubiński 1987 Ч Pl Польща Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
21 Максим Бугаєв 1979 Ч30 Ua Україна Київ
22 Олексій Єфімов 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club
23 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
24 Павло Кунець 1987 Ч Ua Україна Київ
25 Олена Черняк 1982 Ж30 Ua Україна Львів CapitalTRI

Учасники також реєструються на



Наші партнери