Small_5f4c8dccbf3654ceda3cc5eb701e9d2d

Ocean lava Ukraine

Long Distance

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Sergej Raykov 1974 Ч40 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM
2 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
3 Ievgenii Shkorubskiy 1982 Ч30 Ua Україна Біла Церква
4 Олександр Довженко 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Scalepoint
5 Pavlo Dubovyi 1982 Ч30 Ua Україна Київ Endurance School
6 Руслан Мельников 1974 Ч40 Ua Україна Харкiв
7 Микола Сюткін 1974 Ч40 Ua Україна Київ United Sports
8 Євгеній Ясний 1972 Ч40 Ua Україна Київ Triatman
9 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
10 Слава Баранский 1981 Ч30 Ua Україна Київ
11 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
12 Олег Буряк 1972 Ч40 Ua Україна Мелитополь
13 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
14 Оксана Рябова 1988 Ж Ua Україна Чернiгiв
15 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
16 Валентин Луцишин 1971 Ч40 Ua Україна Вишгород
17 Корней Корниенко 1979 Ч30 Ua Україна Киев
18 Євген Драгун 1976 Ч30 Ua Україна Київ
19 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
20 Андрей Жигунов 1972 Ч40 Ua Україна Київ
21 Руслан Красков 1974 Ч40 Ua Україна Запоріжжя
22 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
23 Сергей Мишин 1954 Ч60+ Ua Україна Київ ------
24 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
25 Yash Budh 1985 Ч Lt Литва

Учасники також реєструються на

Small_5f4c8dccbf3654ceda3cc5eb701e9d2d

Ocean lava Ukraine

Long Distance

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Sergej Raykov 1974 Ч40 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM
2 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
3 Ievgenii Shkorubskiy 1982 Ч30 Ua Україна Біла Церква
4 Олександр Довженко 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Scalepoint
5 Pavlo Dubovyi 1982 Ч30 Ua Україна Київ Endurance School
6 Руслан Мельников 1974 Ч40 Ua Україна Харкiв
7 Микола Сюткін 1974 Ч40 Ua Україна Київ United Sports
8 Євгеній Ясний 1972 Ч40 Ua Україна Київ Triatman
9 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
10 Слава Баранский 1981 Ч30 Ua Україна Київ
11 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
12 Олег Буряк 1972 Ч40 Ua Україна Мелитополь
13 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
14 Оксана Рябова 1988 Ж Ua Україна Чернiгiв
15 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
16 Валентин Луцишин 1971 Ч40 Ua Україна Вишгород
17 Корней Корниенко 1979 Ч30 Ua Україна Киев
18 Євген Драгун 1976 Ч30 Ua Україна Київ
19 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
20 Андрей Жигунов 1972 Ч40 Ua Україна Київ
21 Руслан Красков 1974 Ч40 Ua Україна Запоріжжя
22 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
23 Сергей Мишин 1954 Ч60+ Ua Україна Київ ------
24 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
25 Yash Budh 1985 Ч Lt Литва

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу