Small_70d9869596a90996b516768cdbdfbe17

Ukrainka Triathlon Cup

Спрінт

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Роман Осипенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
2 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
3 Игорь Клименко 1972 Ч40 Ua Україна Київ Running club of Bank National Credit
4 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
5 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
6 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
7 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
8 Валентин Луцишин 1971 Ч40 Ua Україна Вишгород
9 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
10 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
11 Вячеслав Сухомлинов 1981 Ч30 Ua Україна Київ Sapik Team
12 Антон Бобаньов 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
13 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
14 Даниил Привалов 1986 Ч Ua Україна
15 Александр Остапенко 1972 Ч40 Ua Україна
16 Павел Морозов 1982 Ч30 Ua Україна
17 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна
18 Глеб Вакунов 1973 Ч40 Ua Україна Днепропетровск sapik team
19 Андрій Головко 1984 Ч30 Ua Україна Київ
20 Костянтин Чапюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ
21 Максим Приходько 1992 Ч Ua Україна Київ BNC Running Club
22 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
23 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun
24 Олена Черняк 1982 Ж30 Ua Україна Львів CapitalTRI
25 Оксана Соколова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Live.Love Run

Учасники також реєструються на

Small_70d9869596a90996b516768cdbdfbe17

Ukrainka Triathlon Cup

Спрінт

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Роман Осипенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
2 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
3 Игорь Клименко 1972 Ч40 Ua Україна Київ Running club of Bank National Credit
4 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
5 Олексій Стрикун 1986 Ч Ua Україна Київ
6 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
7 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
8 Валентин Луцишин 1971 Ч40 Ua Україна Вишгород
9 Олександр Єфименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail
10 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
11 Вячеслав Сухомлинов 1981 Ч30 Ua Україна Київ Sapik Team
12 Антон Бобаньов 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
13 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
14 Даниил Привалов 1986 Ч Ua Україна
15 Александр Остапенко 1972 Ч40 Ua Україна
16 Павел Морозов 1982 Ч30 Ua Україна
17 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна
18 Глеб Вакунов 1973 Ч40 Ua Україна Днепропетровск sapik team
19 Андрій Головко 1984 Ч30 Ua Україна Київ
20 Костянтин Чапюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ
21 Максим Приходько 1992 Ч Ua Україна Київ BNC Running Club
22 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
23 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun
24 Олена Черняк 1982 Ж30 Ua Україна Львів CapitalTRI
25 Оксана Соколова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Live.Love Run

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу