Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Аліна Ляпичева 2002 Діти Ua Україна Київ KM Running Club DNS
102 Роман Дубравін 2002 Діти Ua Україна Київ DNS
103 Богдан Захарченко 2002 Діти Ua Україна Київ SunRun DNS
104 Іван Cєрік 2008 Діти Ua Україна Київ 42195.kiev.ua DNS
105 Степан Тарасенко 2005 Діти Ua Україна Київ DNS
106 Марія Арзяєва 2009 Діти Ua Україна Вишневе KM Running Club DNS
107 Ілля Арзяєв 2006 Діти Ua Україна Вишневе KM Running Club DNS
108 Марта Возненко 2002 Діти Ua Україна Біла Церква Білоцерківський марафон DNS
109 Леонід Вітенко 2006 Діти Ua Україна Київ DNS
110 Владислав Подшивалов 2005 Діти Ua Україна Київ DNS
111 Мирослава Лазебник 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
112 Олександр Горобцов 2009 Діти Ua Україна Київ - DNS
113 Нікіта Петрук 2009 Діти Ua Україна Київ DNS
114 Артур Снісаренко 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
115 Анна Борисевич 2008 Діти Ua Україна Київ KM Running Club DNS
116 Маргарита Анпилогова 1998 Ua Україна Київ DNS
117 Ольга Сєрік 1981 Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB DNS
118 Андрій Дяченко 2004 Діти Ua Україна Київ DNS
119 Вероніка Соколовська 2001 Ua Україна Київ DNS
120 Олена Герасименко 2004 Діти Ua Україна Київ DNS
121 Катерина Белінська 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
122 Александра Бирюкова 2009 Діти Ua Україна Київ DNS
123 Олег Бирюков 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
124 Богдан Беров 2008 Діти Ua Україна DNS
125 Дмитрo Музика 2008 Діти Ua Україна Козелець Козелецька ДЮСШ DNS

Учасники також реєструються на

Small_2027848369862c7c56dfcd2bfddd121c

Осінній пробіг «Сила в русі»

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Аліна Ляпичева 2002 Діти Ua Україна Київ KM Running Club DNS
102 Роман Дубравін 2002 Діти Ua Україна Київ DNS
103 Богдан Захарченко 2002 Діти Ua Україна Київ SunRun DNS
104 Іван Cєрік 2008 Діти Ua Україна Київ 42195.kiev.ua DNS
105 Степан Тарасенко 2005 Діти Ua Україна Київ DNS
106 Марія Арзяєва 2009 Діти Ua Україна Вишневе KM Running Club DNS
107 Ілля Арзяєв 2006 Діти Ua Україна Вишневе KM Running Club DNS
108 Марта Возненко 2002 Діти Ua Україна Біла Церква Білоцерківський марафон DNS
109 Леонід Вітенко 2006 Діти Ua Україна Київ DNS
110 Владислав Подшивалов 2005 Діти Ua Україна Київ DNS
111 Мирослава Лазебник 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
112 Олександр Горобцов 2009 Діти Ua Україна Київ - DNS
113 Нікіта Петрук 2009 Діти Ua Україна Київ DNS
114 Артур Снісаренко 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
115 Анна Борисевич 2008 Діти Ua Україна Київ KM Running Club DNS
116 Маргарита Анпилогова 1998 Ua Україна Київ DNS
117 Ольга Сєрік 1981 Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB DNS
118 Андрій Дяченко 2004 Діти Ua Україна Київ DNS
119 Вероніка Соколовська 2001 Ua Україна Київ DNS
120 Олена Герасименко 2004 Діти Ua Україна Київ DNS
121 Катерина Белінська 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
122 Александра Бирюкова 2009 Діти Ua Україна Київ DNS
123 Олег Бирюков 2008 Діти Ua Україна Київ DNS
124 Богдан Беров 2008 Діти Ua Україна DNS
125 Дмитрo Музика 2008 Діти Ua Україна Козелець Козелецька ДЮСШ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу