Small_4e92453af39bb01e1748aa281801f159

Веломарафон «КИЇВСЬКА СОТКА 2014»

Дата
07 Вересня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://velo100ka.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Шосейні велосипеди

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч30 1155 Сергей Петреко 02:21:23
2 1 Ч 1248 Дмитрий Воловод Endurance School - Velokrat 02:21:24
3 2 Ч30 1084 Василь Набока Тандем 02:21:24
4 2 Ч 1074 Виталий Зубченко 02:21:24
5 3 Ч30 1041 Руслан Савчук 02:21:24
6 4 Ч30 1198 Тарас Дубинец Bianchi 02:21:24
7 5 Ч30 1067 Александр Марченко 02:21:24
8 6 Ч30 1078 Сергей Зиневич 02:21:24
9 7 Ч30 1081 Эдуард Бирюков 02:21:24
10 8 Ч30 1062 Мустафа Озюнал 02:21:25
11 3 Ч 1049 Борис Бакуринський X-Zone 02:21:25
12 4 Ч 1031 Ігор Сікорський X-Zone 02:21:25
13 1 Ч40 1169 Віктор Петрович МТБ-Україна / Giant 02:21:25
14 5 Ч 1194 Тарас Бурденюк Vo2 Max Lab Team 02:21:25
15 6 Ч 1139 Roman Fedosieiev Safari / Bydgoszcz Triathlon team 02:21:25
16 9 Ч30 1123 Сергiй Верман SC Marlin 02:21:25
17 2 Ч40 1160 Дмитрий Филин 02:21:25
18 7 Ч 1150 Єгор Панченко Blood Brothers 02:21:25
19 8 Ч 1202 Тарас Пилипів 02:21:26
20 3 Ч40 1257 Виктор Коврижкин 02:21:26
21 10 Ч30 1259 Олександр Гринь 02:21:26
22 4 Ч40 1060 Юрій Марушевський Blood Brothers 02:21:26
23 11 Ч30 1239 Sergey Sova 02:21:26
24 9 Ч 1172 Юрий Коновал Vo2maxLab 02:21:26
25 10 Ч 1201 Дмитрий Попов 02:21:28
Small_4e92453af39bb01e1748aa281801f159

Веломарафон «КИЇВСЬКА СОТКА 2014»

Дата
07 Вересня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://velo100ka.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Шосейні велосипеди

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч30 1155 Сергей Петреко 02:21:23
2 1 Ч 1248 Дмитрий Воловод Endurance School - Velokrat 02:21:24
3 2 Ч30 1084 Василь Набока Тандем 02:21:24
4 2 Ч 1074 Виталий Зубченко 02:21:24
5 3 Ч30 1041 Руслан Савчук 02:21:24
6 4 Ч30 1198 Тарас Дубинец Bianchi 02:21:24
7 5 Ч30 1067 Александр Марченко 02:21:24
8 6 Ч30 1078 Сергей Зиневич 02:21:24
9 7 Ч30 1081 Эдуард Бирюков 02:21:24
10 8 Ч30 1062 Мустафа Озюнал 02:21:25
11 3 Ч 1049 Борис Бакуринський X-Zone 02:21:25
12 4 Ч 1031 Ігор Сікорський X-Zone 02:21:25
13 1 Ч40 1169 Віктор Петрович МТБ-Україна / Giant 02:21:25
14 5 Ч 1194 Тарас Бурденюк Vo2 Max Lab Team 02:21:25
15 6 Ч 1139 Roman Fedosieiev Safari / Bydgoszcz Triathlon team 02:21:25
16 9 Ч30 1123 Сергiй Верман SC Marlin 02:21:25
17 2 Ч40 1160 Дмитрий Филин 02:21:25
18 7 Ч 1150 Єгор Панченко Blood Brothers 02:21:25
19 8 Ч 1202 Тарас Пилипів 02:21:26
20 3 Ч40 1257 Виктор Коврижкин 02:21:26
21 10 Ч30 1259 Олександр Гринь 02:21:26
22 4 Ч40 1060 Юрій Марушевський Blood Brothers 02:21:26
23 11 Ч30 1239 Sergey Sova 02:21:26
24 9 Ч 1172 Юрий Коновал Vo2maxLab 02:21:26
25 10 Ч 1201 Дмитрий Попов 02:21:28


Наші партнери