Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Дата
23 Серпня 2014
Місто
Українка
Cайт
http://triathlon-cup.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Еліта

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Еліта 314 Дмитрий Маляр Sapik-team Dnipro 55:14
2 2 Еліта 318 Святослав Цвєтков Динамо 55:31
3 3 Еліта 313 Сергій Кохан ОШВСМ 55:46
4 4 Еліта 325 Віктор Альошин Спартак 55:50
5 5 Еліта 315 Антон Витолин 55:59
6 6 Еліта 317 Михайло Климко Динамо 56:05
7 7 Еліта 312 Алексей Сюткин CapitalTri 56:25
8 8 Еліта 319 Дмитро Олійник Україна 56:26
9 9 Еліта 320 Юліан Дем’янов Динамо 56:33
10 10 Еліта 327 Артем Лемешко Спартак 58:11
11 11 Еліта 322 Віктор Генчіков Динамо 58:32
12 12 Еліта 337 Ігор Доненко Динамо 58:48
13 13 Еліта 330 Максим Анзін Спартак 59:35
14 14 Еліта 356 Євген Самійлик ДЮСШ «А» 59:45
15 15 Еліта 323 Іван Пістол Динамо 59:56
16 16 Еліта 329 Генадій Анзін Спартак 01:00:44
17 17 Еліта 334 Кирил Бойко Україна 01:00:46
18 1 Еліта 365 Анна Абдулова 01:01:14
19 18 Еліта 326 Роман Федосеєв Динамо 01:01:24
20 2 Еліта 366 Віра Соснова Capital-triathlon 01:01:28
21 19 Еліта 336 Іван Гришин Триатлон"Динамо КДЮСШ" 01:01:48
22 3 363 Андрій Федченко 01:02:07
23 20 Еліта 343 Віталій Котюк Динамо 01:02:25
24 21 Еліта 333 Віктор Бойко Україна 01:02:43
25 4 Еліта 371 Дарина Москаленко Спартак 01:02:53
Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Дата
23 Серпня 2014
Місто
Українка
Cайт
http://triathlon-cup.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Еліта

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Еліта 314 Дмитрий Маляр Sapik-team Dnipro 55:14
2 2 Еліта 318 Святослав Цвєтков Динамо 55:31
3 3 Еліта 313 Сергій Кохан ОШВСМ 55:46
4 4 Еліта 325 Віктор Альошин Спартак 55:50
5 5 Еліта 315 Антон Витолин 55:59
6 6 Еліта 317 Михайло Климко Динамо 56:05
7 7 Еліта 312 Алексей Сюткин CapitalTri 56:25
8 8 Еліта 319 Дмитро Олійник Україна 56:26
9 9 Еліта 320 Юліан Дем’янов Динамо 56:33
10 10 Еліта 327 Артем Лемешко Спартак 58:11
11 11 Еліта 322 Віктор Генчіков Динамо 58:32
12 12 Еліта 337 Ігор Доненко Динамо 58:48
13 13 Еліта 330 Максим Анзін Спартак 59:35
14 14 Еліта 356 Євген Самійлик ДЮСШ «А» 59:45
15 15 Еліта 323 Іван Пістол Динамо 59:56
16 16 Еліта 329 Генадій Анзін Спартак 01:00:44
17 17 Еліта 334 Кирил Бойко Україна 01:00:46
18 1 Еліта 365 Анна Абдулова 01:01:14
19 18 Еліта 326 Роман Федосеєв Динамо 01:01:24
20 2 Еліта 366 Віра Соснова Capital-triathlon 01:01:28
21 19 Еліта 336 Іван Гришин Триатлон"Динамо КДЮСШ" 01:01:48
22 3 363 Андрій Федченко 01:02:07
23 20 Еліта 343 Віталій Котюк Динамо 01:02:25
24 21 Еліта 333 Віктор Бойко Україна 01:02:43
25 4 Еліта 371 Дарина Москаленко Спартак 01:02:53


Партнери та організатори заходу