Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
361 Володимир Шманов 2000 Еліта Ua Україна Одеса ФС “Вища Ліга» 01:08:12
362 Сергій Півоварський 1999 Еліта Ua Україна Київ Динамо 01:35:05
363 Андрій Федченко 2012 Ua Україна Київ 01:02:07
364 Роксолана Іщук 1992 Еліта Ua Україна Житомир Динамо DNS
365 Анна Абдулова 1990 Еліта Ua Україна Житомир 01:01:14
366 Віра Соснова 1995 Еліта Ua Україна Київ Capital-triathlon 01:01:28
367 Юлия Никоненко 1990 Еліта Ua Україна Запоріжжя 01:06:11
368 Лилия Барановская 1993 Еліта Ua Україна Київ 01:06:38
369 Олена Сусол 1993 Еліта Ua Україна Львів ЗСУ 01:07:34
370 Діана Машевська 1997 Еліта Ua Україна Житомир 01:03:37
371 Дарина Москаленко 1997 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:02:53
372 Анастасія Давиденко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:05:05
373 Катерина Слепченко 1997 Еліта Ua Україна Житомир Динамо DNF
374 Марина Соколова 1995 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:17:03
375 Діана Сайківська 1999 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:11:18
376 Анна Бойко 1996 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак 01:16:01
377 Роза Граждан 1995 Еліта Ua Україна Одеса ТРИСТАРТ-Многоборец 01:14:32
378 Оксана Єрьоміна 1992 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
379 Божена Завадська 1999 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:13:07
380 Вікторія Клименко 1991 Еліта Ua Україна Київ 01:19:09
381 Христина Салькова 1996 Еліта Ua Україна Одеса ТРИ СТАРТ Одесса-СДЮШОР ДИНАМО 01:10:05
382 Нона Січінава 1993 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
383 Ліза Соломенюк 1998 Еліта Ua Україна Житомир ДЮСШ «А» 01:11:10

Учасники також реєструються на

Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
361 Володимир Шманов 2000 Еліта Ua Україна Одеса ФС “Вища Ліга» 01:08:12
362 Сергій Півоварський 1999 Еліта Ua Україна Київ Динамо 01:35:05
363 Андрій Федченко 2012 Ua Україна Київ 01:02:07
364 Роксолана Іщук 1992 Еліта Ua Україна Житомир Динамо DNS
365 Анна Абдулова 1990 Еліта Ua Україна Житомир 01:01:14
366 Віра Соснова 1995 Еліта Ua Україна Київ Capital-triathlon 01:01:28
367 Юлия Никоненко 1990 Еліта Ua Україна Запоріжжя 01:06:11
368 Лилия Барановская 1993 Еліта Ua Україна Київ 01:06:38
369 Олена Сусол 1993 Еліта Ua Україна Львів ЗСУ 01:07:34
370 Діана Машевська 1997 Еліта Ua Україна Житомир 01:03:37
371 Дарина Москаленко 1997 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:02:53
372 Анастасія Давиденко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:05:05
373 Катерина Слепченко 1997 Еліта Ua Україна Житомир Динамо DNF
374 Марина Соколова 1995 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:17:03
375 Діана Сайківська 1999 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:11:18
376 Анна Бойко 1996 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак 01:16:01
377 Роза Граждан 1995 Еліта Ua Україна Одеса ТРИСТАРТ-Многоборец 01:14:32
378 Оксана Єрьоміна 1992 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
379 Божена Завадська 1999 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:13:07
380 Вікторія Клименко 1991 Еліта Ua Україна Київ 01:19:09
381 Христина Салькова 1996 Еліта Ua Україна Одеса ТРИ СТАРТ Одесса-СДЮШОР ДИНАМО 01:10:05
382 Нона Січінава 1993 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
383 Ліза Соломенюк 1998 Еліта Ua Україна Житомир ДЮСШ «А» 01:11:10

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу