Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
311 Сергей Курочкин 1988 Еліта Ua Україна Запоріжжя Capital-tri 01:03:55
312 Алексей Сюткин 1985 Еліта Ua Україна Черкаси CapitalTri 56:25
313 Сергій Кохан 1991 Еліта Ua Україна Житомир ОШВСМ 55:46
314 Дмитрий Маляр 1984 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ Sapik-team Dnipro 55:14
315 Антон Витолин 1987 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 55:59
316 Роман Главацький 1990 Еліта Ua Україна Житомир Колос 01:09:12
317 Михайло Климко 1988 Еліта Ua Україна Львів Динамо 56:05
318 Святослав Цвєтков 1983 Еліта Ua Україна Кіровоград Динамо 55:31
319 Дмитро Олійник 1994 Еліта Ua Україна Львів Україна 56:26
320 Юліан Дем’янов 1994 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 56:33
321 Артур Шевчук 1993 Еліта Ua Україна Житомир Динамо 01:04:35
322 Віктор Генчіков 1992 Еліта Ua Україна Житомир Динамо 58:32
323 Іван Пістол 1989 Еліта Ua Україна Київ Динамо 59:56
324 Сергій Костенко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак DNF
325 Віктор Альошин 1988 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак 55:50
326 Роман Федосеєв 1983 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 01:01:24
327 Артем Лемешко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 58:11
328 Дмитро Агеєв 1985 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
329 Генадій Анзін 1990 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:00:44
330 Максим Анзін 1997 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 59:35
331 Сергій Бадяк 1994 Еліта Ua Україна Київ 01:05:20
332 Артем Богданов 1996 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:03:58
333 Віктор Бойко 1996 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:02:43
334 Кирил Бойко 1997 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:00:46
335 Сєва Гончаренко 1992 Еліта Ua Україна Київ Динамо 01:14:05

Учасники також реєструються на

Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
311 Сергей Курочкин 1988 Еліта Ua Україна Запоріжжя Capital-tri 01:03:55
312 Алексей Сюткин 1985 Еліта Ua Україна Черкаси CapitalTri 56:25
313 Сергій Кохан 1991 Еліта Ua Україна Житомир ОШВСМ 55:46
314 Дмитрий Маляр 1984 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ Sapik-team Dnipro 55:14
315 Антон Витолин 1987 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 55:59
316 Роман Главацький 1990 Еліта Ua Україна Житомир Колос 01:09:12
317 Михайло Климко 1988 Еліта Ua Україна Львів Динамо 56:05
318 Святослав Цвєтков 1983 Еліта Ua Україна Кіровоград Динамо 55:31
319 Дмитро Олійник 1994 Еліта Ua Україна Львів Україна 56:26
320 Юліан Дем’янов 1994 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 56:33
321 Артур Шевчук 1993 Еліта Ua Україна Житомир Динамо 01:04:35
322 Віктор Генчіков 1992 Еліта Ua Україна Житомир Динамо 58:32
323 Іван Пістол 1989 Еліта Ua Україна Київ Динамо 59:56
324 Сергій Костенко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак DNF
325 Віктор Альошин 1988 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак 55:50
326 Роман Федосеєв 1983 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 01:01:24
327 Артем Лемешко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 58:11
328 Дмитро Агеєв 1985 Еліта Ua Україна Донецьк Спартак DNS
329 Генадій Анзін 1990 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:00:44
330 Максим Анзін 1997 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 59:35
331 Сергій Бадяк 1994 Еліта Ua Україна Київ 01:05:20
332 Артем Богданов 1996 Еліта Ua Україна Харкiв Спартак 01:03:58
333 Віктор Бойко 1996 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:02:43
334 Кирил Бойко 1997 Еліта Ua Україна Житомир Україна 01:00:46
335 Сєва Гончаренко 1992 Еліта Ua Україна Київ Динамо 01:14:05

Учасники також реєструються на



Наші партнери