Small_c0649f7d0ad24bf0aea9db8cceb67413

Кольоровий Пробіг Проти Торгівлі Людьми

4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Харченко 1992 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
2 Катерина Роговська 1982 Загальна Ua Україна Київ
3 Оксана Нестеренко 1992 Загальна Ua Україна Львів
4 мирослава волошин 1987 Загальна Ua Україна броди
5 YiHao Luo 1900 Загальна Ua Україна
6 Аліна Підкова 1994 Загальна Ua Україна Львів
7 Володимир Комар 1991 Загальна Ua Україна Львів
8 Оля Андрусів 1993 Загальна Ua Україна Львів
9 Вольовач Іван 1989 Загальна Ua Україна
10 Павло Цимбалюк 1993 Загальна Ua Україна Львів
11 Аліна Клещунова 1992 Загальна Ua Україна Львів
12 Микола Нємцов 1990 Загальна Ua Україна Львів
13 Іван Козак 1993 Загальна Ua Україна Львів
14 Віталіна Запорожець 1992 Загальна Ua Україна Івано-Франківськ
15 olya yastrebska 1993 Загальна Ua Україна Львів
16 Марія Бурда 1993 Загальна Ua Україна Львів
17 Ніна Поліщук 1993 Загальна Ua Україна Львів
18 Світлана Сухова 1966 Загальна Ua Україна Львів
19 Pavlo Iakymenko 1989 Загальна Ua Україна Київ Глобус
20 Христина Гапонюк 1990 Загальна Ua Україна Львів Спортлайф
21 Катерина Фідря 1987 Загальна Ua Україна Львів
22 Юлія Чебан 1989 Загальна Ua Україна Львів
23 Петро Пахольчук 1993 Загальна Ua Україна Львів
24 Іра Федик 1999 Загальна Ua Україна Львів
25 Maria Andrusiv 1994 Загальна Ua Україна Львів

Учасники також реєструються на

Small_c0649f7d0ad24bf0aea9db8cceb67413

Кольоровий Пробіг Проти Торгівлі Людьми

4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Харченко 1992 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
2 Катерина Роговська 1982 Загальна Ua Україна Київ
3 Оксана Нестеренко 1992 Загальна Ua Україна Львів
4 мирослава волошин 1987 Загальна Ua Україна броди
5 YiHao Luo 1900 Загальна Ua Україна
6 Аліна Підкова 1994 Загальна Ua Україна Львів
7 Володимир Комар 1991 Загальна Ua Україна Львів
8 Оля Андрусів 1993 Загальна Ua Україна Львів
9 Вольовач Іван 1989 Загальна Ua Україна
10 Павло Цимбалюк 1993 Загальна Ua Україна Львів
11 Аліна Клещунова 1992 Загальна Ua Україна Львів
12 Микола Нємцов 1990 Загальна Ua Україна Львів
13 Іван Козак 1993 Загальна Ua Україна Львів
14 Віталіна Запорожець 1992 Загальна Ua Україна Івано-Франківськ
15 olya yastrebska 1993 Загальна Ua Україна Львів
16 Марія Бурда 1993 Загальна Ua Україна Львів
17 Ніна Поліщук 1993 Загальна Ua Україна Львів
18 Світлана Сухова 1966 Загальна Ua Україна Львів
19 Pavlo Iakymenko 1989 Загальна Ua Україна Київ Глобус
20 Христина Гапонюк 1990 Загальна Ua Україна Львів Спортлайф
21 Катерина Фідря 1987 Загальна Ua Україна Львів
22 Юлія Чебан 1989 Загальна Ua Україна Львів
23 Петро Пахольчук 1993 Загальна Ua Україна Львів
24 Іра Федик 1999 Загальна Ua Україна Львів
25 Maria Andrusiv 1994 Загальна Ua Україна Львів

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу