Small_8107b35240dbd54fde25e994266410e2

Sport for Life

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ольга Юпко 1989 Загальна Ua Україна Київ Nike Running Club
2 Федір Чапала 1989 Загальна Ua Україна Київ "Пінгвін-Хфедько" ;)
3 Ярослав Потапенко 1984 Загальна Ua Україна Київ
4 Наталія Антоненко 1981 Загальна Ua Україна Вишневе
5 Михайло Захарченко 1983 Загальна Ua Україна Київ
6 Маргарита Бурдейна 1993 Загальна Ua Україна Київ
7 Катерина Андрушенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
8 Любов Лопандя 1986 Загальна Ua Україна Київ лідер-спорт
9 Євгеній Тітомир 1985 Загальна Ua Україна Київ
10 Игорь Шороп 1987 Загальна Ua Україна Київ
11 Валерия Шороп 1988 Загальна Ua Україна Київ
12 Олександр Іллюк 1980 Загальна Ua Україна Київ
13 Сергій Обуховський 1987 Загальна Ua Україна Київ
14 Ростислав Тульчинський 1973 Загальна Ua Україна Київ
15 Сергей Бабич 1984 Загальна Ua Україна Київ
16 Тетяна Куваєва 1983 Загальна Ua Україна Київ
17 Ольга Марынцева 1980 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
18 Ольга Ромазан 1988 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
19 Дмитро Харченко 1992 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
20 Dmytrii Sudariev 1987 Загальна Ua Україна Kyiv NB Top Runners
21 Mykhailo Rushkovskyi 1986 Загальна Ua Україна Київ NeedForRun.com
22 Катерина Шабаркіна 1989 Загальна Ua Україна Київ Тарас Бульба "Корчма"
23 Anton Krychfalushii 2000 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_8107b35240dbd54fde25e994266410e2

Sport for Life

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ольга Юпко 1989 Загальна Ua Україна Київ Nike Running Club
2 Федір Чапала 1989 Загальна Ua Україна Київ "Пінгвін-Хфедько" ;)
3 Ярослав Потапенко 1984 Загальна Ua Україна Київ
4 Наталія Антоненко 1981 Загальна Ua Україна Вишневе
5 Михайло Захарченко 1983 Загальна Ua Україна Київ
6 Маргарита Бурдейна 1993 Загальна Ua Україна Київ
7 Катерина Андрушенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
8 Любов Лопандя 1986 Загальна Ua Україна Київ лідер-спорт
9 Євгеній Тітомир 1985 Загальна Ua Україна Київ
10 Игорь Шороп 1987 Загальна Ua Україна Київ
11 Валерия Шороп 1988 Загальна Ua Україна Київ
12 Олександр Іллюк 1980 Загальна Ua Україна Київ
13 Сергій Обуховський 1987 Загальна Ua Україна Київ
14 Ростислав Тульчинський 1973 Загальна Ua Україна Київ
15 Сергей Бабич 1984 Загальна Ua Україна Київ
16 Тетяна Куваєва 1983 Загальна Ua Україна Київ
17 Ольга Марынцева 1980 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
18 Ольга Ромазан 1988 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
19 Дмитро Харченко 1992 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
20 Dmytrii Sudariev 1987 Загальна Ua Україна Kyiv NB Top Runners
21 Mykhailo Rushkovskyi 1986 Загальна Ua Україна Київ NeedForRun.com
22 Катерина Шабаркіна 1989 Загальна Ua Україна Київ Тарас Бульба "Корчма"
23 Anton Krychfalushii 2000 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Наші партнери