Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Діти №3

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Гарбуз Руслан 1999 Діти Ua Україна Харкiв Саморазвитие
1002 Кристина Кучава 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1003 Руслана Рудас 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1004 Постникова Наталия- Златослава 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1005 Олександр Жученко 1997 Діти Ua Україна Харкiв
1006 Хихло Вадим 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1007 Вадим Дубогризов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1008 Катерина Мірзабекова 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1009 Ярослава Шевченко 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1010 Богдан Воробйов 1999 Діти Ua Україна Люботин
1011 Илья Бычков 2000 Діти Ua Україна Харкiв
1012 Евген Покровенко 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1013 Кірілл Корчмар 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1014 Виталий Пискун 1998 Діти Ua Україна Люботин
1015 Марина Брусникина 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1016 Максим Власенко 1997 Діти Ua Україна Харкiв Марафон Клуб Харков
1017 Тетяна Свєжакова 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1018 Ілля Скрипник 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1019 Александр Гахов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1020 Максим Абрамян 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1021 Олена Тимошенко 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1022 Онышко Валера 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1023 Георгий Потапов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1024 Богдан Зачепа 1997 Діти Ua Україна Кременчук
1025 Володимир Зеленюк 1997 Діти Ua Україна Донецьк

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Діти №3

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Гарбуз Руслан 1999 Діти Ua Україна Харкiв Саморазвитие
1002 Кристина Кучава 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1003 Руслана Рудас 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1004 Постникова Наталия- Златослава 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1005 Олександр Жученко 1997 Діти Ua Україна Харкiв
1006 Хихло Вадим 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1007 Вадим Дубогризов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1008 Катерина Мірзабекова 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1009 Ярослава Шевченко 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1010 Богдан Воробйов 1999 Діти Ua Україна Люботин
1011 Илья Бычков 2000 Діти Ua Україна Харкiв
1012 Евген Покровенко 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1013 Кірілл Корчмар 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1014 Виталий Пискун 1998 Діти Ua Україна Люботин
1015 Марина Брусникина 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1016 Максим Власенко 1997 Діти Ua Україна Харкiв Марафон Клуб Харков
1017 Тетяна Свєжакова 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1018 Ілля Скрипник 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1019 Александр Гахов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1020 Максим Абрамян 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1021 Олена Тимошенко 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1022 Онышко Валера 1998 Діти Ua Україна Харкiв
1023 Георгий Потапов 1999 Діти Ua Україна Харкiв
1024 Богдан Зачепа 1997 Діти Ua Україна Кременчук
1025 Володимир Зеленюк 1997 Діти Ua Україна Донецьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу