Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Діти №2

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Даниял Преображенский 2003 Діти Ua Україна Харкiв
502 Денис Крат 2003 Діти Ua Україна Харкiв
503 Марина Заріцька 2000 Діти Ua Україна Харкiв МКДЮСШ
504 Владлена Бокова 2002 Діти Ua Україна Харкiв
505 стас лешнев 2003 Діти Ua Україна Харкiв
506 Роман Сич 2002 Діти Ua Україна Харкiв
507 Валерія Куца 2003 Діти Ua Україна Харкiв
508 Кирилл Скрипиця 2002 Діти Ua Україна Харкiв
509 Влада Повелиця 2000 Діти Ua Україна Куп'янськ
510 Всеволод Солоп 2000 Діти Ua Україна Харкiв
511 Алёна Набока 2000 Діти Ua Україна Харкiв
512 Полина Герман 2002 Діти Ua Україна Харьков
513 Анастасія Фесенко 2000 Діти Ua Україна Ізюм
514 Олександр Ткаченко 2002 Діти Ua Україна Харкiв
515 Данил Пархоменко 2001 Діти Ua Україна Харьков
516 Катя Юрьева 2002 Діти Ua Україна Харкiв
517 Татьяна Дыкина 2001 Діти Ua Україна Харьков
518 Влада Павленко 2002 Діти Ua Україна Харьков ДЮСШ№13
519 Александр Лучкин 2001 Діти Ua Україна Харьков
520 Никита Лисица 2000 Діти Ua Україна Харкiв
521 александра киктенко 2003 Діти Ua Україна Харьков
522 Тимофей Дёмин 2002 Діти Ua Україна Харкiв
523 Мария Мелетян 2002 Діти Ua Україна Харьков
524 Олеся Кошельковська 2005 Ua Україна Харкiв ХДЮСШ 13
525 Ірина Кудряшова 2001 Діти Ua Україна Харкiв ДЮСШ 13

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Діти №2

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Даниял Преображенский 2003 Діти Ua Україна Харкiв
502 Денис Крат 2003 Діти Ua Україна Харкiв
503 Марина Заріцька 2000 Діти Ua Україна Харкiв МКДЮСШ
504 Владлена Бокова 2002 Діти Ua Україна Харкiв
505 стас лешнев 2003 Діти Ua Україна Харкiв
506 Роман Сич 2002 Діти Ua Україна Харкiв
507 Валерія Куца 2003 Діти Ua Україна Харкiв
508 Кирилл Скрипиця 2002 Діти Ua Україна Харкiв
509 Влада Повелиця 2000 Діти Ua Україна Куп'янськ
510 Всеволод Солоп 2000 Діти Ua Україна Харкiв
511 Алёна Набока 2000 Діти Ua Україна Харкiв
512 Полина Герман 2002 Діти Ua Україна Харьков
513 Анастасія Фесенко 2000 Діти Ua Україна Ізюм
514 Олександр Ткаченко 2002 Діти Ua Україна Харкiв
515 Данил Пархоменко 2001 Діти Ua Україна Харьков
516 Катя Юрьева 2002 Діти Ua Україна Харкiв
517 Татьяна Дыкина 2001 Діти Ua Україна Харьков
518 Влада Павленко 2002 Діти Ua Україна Харьков ДЮСШ№13
519 Александр Лучкин 2001 Діти Ua Україна Харьков
520 Никита Лисица 2000 Діти Ua Україна Харкiв
521 александра киктенко 2003 Діти Ua Україна Харьков
522 Тимофей Дёмин 2002 Діти Ua Україна Харкiв
523 Мария Мелетян 2002 Діти Ua Україна Харьков
524 Олеся Кошельковська 2005 Ua Україна Харкiв ХДЮСШ 13
525 Ірина Кудряшова 2001 Діти Ua Україна Харкiв ДЮСШ 13

Учасники також реєструються на



Наші партнери