Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
7001 Валерий Власенко 1978 Загальна Ua Україна Харкiв Jameson run club
7002 Максим Крапивка 1979 Загальна Ua Україна Харкiв
7003 Ирина Ягло 1978 Загальна Ua Україна Харкiв
7004 Сергей Демченко 1982 Загальна Ua Україна Харкiв
7005 Юрій Андрусенко 1986 Загальна Ua Україна Харкiв
7006 Олексій Федоровський 1995 Загальна Ua Україна Харкiв Sport-Nuph
7007 Дар'я Андрусенко 1989 Загальна Ua Україна Харкiв
7008 Татьяна Евдокимова 1985 Загальна Ua Україна Харкiв
7009 Никита Жмурков 1995 Загальна Ua Україна Харьков
7010 Арсен Пасечник 1996 Загальна Ua Україна Стайер Атлон
7011 София Соловьева 2000 Ua Україна Київ
7012 Елена Левинская 1970 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
7013 Екатерина Галенко 1987 Загальна Ua Україна Харьков
7014 Анна Ярошенко 1986 Загальна Ua Україна Харкiв
7015 Наталія Обривченко 1983 Загальна Ua Україна Харкiв
7016 Татьяна Тупчеева 1985 Загальна Ua Україна Киев
7017 Андрей Д 1983 Загальна Ua Україна
7018 Ольга Письменная 1991 Загальна Ua Україна Харкiв
7019 Никита Пиковец 1993 Загальна Ua Україна Харкiв
7020 Антон Диденко 1989 Загальна Ua Україна Харьков
7021 Катя Свиргун 1999 Ua Україна Харьков
7022 Олексій Калінін 1994 Загальна Ua Україна Борова RC BNC
7023 Наталя Криворучко 1956 Загальна Ua Україна Харкiв
7024 Никита Сорокин 1991 Загальна Ua Україна Харьков
7025 Тетяна Терещенко 1985 Загальна Ua Україна Харкiв SoftServe

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
7001 Валерий Власенко 1978 Загальна Ua Україна Харкiв Jameson run club
7002 Максим Крапивка 1979 Загальна Ua Україна Харкiв
7003 Ирина Ягло 1978 Загальна Ua Україна Харкiв
7004 Сергей Демченко 1982 Загальна Ua Україна Харкiв
7005 Юрій Андрусенко 1986 Загальна Ua Україна Харкiв
7006 Олексій Федоровський 1995 Загальна Ua Україна Харкiв Sport-Nuph
7007 Дар'я Андрусенко 1989 Загальна Ua Україна Харкiв
7008 Татьяна Евдокимова 1985 Загальна Ua Україна Харкiв
7009 Никита Жмурков 1995 Загальна Ua Україна Харьков
7010 Арсен Пасечник 1996 Загальна Ua Україна Стайер Атлон
7011 София Соловьева 2000 Ua Україна Київ
7012 Елена Левинская 1970 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
7013 Екатерина Галенко 1987 Загальна Ua Україна Харьков
7014 Анна Ярошенко 1986 Загальна Ua Україна Харкiв
7015 Наталія Обривченко 1983 Загальна Ua Україна Харкiв
7016 Татьяна Тупчеева 1985 Загальна Ua Україна Киев
7017 Андрей Д 1983 Загальна Ua Україна
7018 Ольга Письменная 1991 Загальна Ua Україна Харкiв
7019 Никита Пиковец 1993 Загальна Ua Україна Харкiв
7020 Антон Диденко 1989 Загальна Ua Україна Харьков
7021 Катя Свиргун 1999 Ua Україна Харьков
7022 Олексій Калінін 1994 Загальна Ua Україна Борова RC BNC
7023 Наталя Криворучко 1956 Загальна Ua Україна Харкiв
7024 Никита Сорокин 1991 Загальна Ua Україна Харьков
7025 Тетяна Терещенко 1985 Загальна Ua Україна Харкiв SoftServe

Учасники також реєструються на



Наші партнери