Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Максим Тихенко 1985 Ч Ua Україна Харкiв
4002 Євген Яценко 1980 Ч30 Ua Україна Харкiв
4003 Безродный Владимир 1968 Ч40 Ua Україна Харкiв Тетра
4004 Хохлова Надежда 1975 Ж40 Ua Україна Харкiв Тетра
4005 Дарина Кабиш 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4006 Tim Walls 1975 Ч30 Gb Велика Британія Лондон
4007 Александр Момот 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв ALMARI
4008 Наталия Артюшенко 1990 Ж Ua Україна Харкiв
4009 НАТАЛИЯ БЕЛОУС 1985 Ж Ua Україна Одеса
4010 Олеся Крат 1977 Ж30 Ua Україна Харкiв
4011 Анастасія Біжко 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4012 Олександр Ена 1973 Ч40 Ua Україна Харкiв
4013 Станіслав Гурін 1992 Ч Ua Україна Полтава GURU CLUB
4014 Сергій Катрич 1976 Ч30 Ua Україна Харкiв
4015 Святослав Зубрін 1979 Ч30 Ua Україна Харкiв
4016 Наталія Яковлєва 1984 Ж30 Ua Україна Харкiв
4017 Олеся Полежаєва 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4018 Катерина Бiденко 1991 Ж Ua Україна Харкiв
4019 Диана Долгова 1991 Ж Ua Україна Харьков Тетра
4020 Савина Оля 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв
4021 Дарья Гайдар 1989 Ж Ua Україна Харкiв Унифехт
4022 Макаров Дмитро 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв Promodo
4023 Beth Morrison 1974 Ж40 Gb Велика Британія Мітчем
4024 Валерiя Корж 1988 Ж Ua Україна Харкiв
4025 Тетяна Зотова 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв н.а

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Максим Тихенко 1985 Ч Ua Україна Харкiв
4002 Євген Яценко 1980 Ч30 Ua Україна Харкiв
4003 Безродный Владимир 1968 Ч40 Ua Україна Харкiв Тетра
4004 Хохлова Надежда 1975 Ж40 Ua Україна Харкiв Тетра
4005 Дарина Кабиш 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4006 Tim Walls 1975 Ч30 Gb Велика Британія Лондон
4007 Александр Момот 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв ALMARI
4008 Наталия Артюшенко 1990 Ж Ua Україна Харкiв
4009 НАТАЛИЯ БЕЛОУС 1985 Ж Ua Україна Одеса
4010 Олеся Крат 1977 Ж30 Ua Україна Харкiв
4011 Анастасія Біжко 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4012 Олександр Ена 1973 Ч40 Ua Україна Харкiв
4013 Станіслав Гурін 1992 Ч Ua Україна Полтава GURU CLUB
4014 Сергій Катрич 1976 Ч30 Ua Україна Харкiв
4015 Святослав Зубрін 1979 Ч30 Ua Україна Харкiв
4016 Наталія Яковлєва 1984 Ж30 Ua Україна Харкiв
4017 Олеся Полежаєва 1994 Ж Ua Україна Харкiв
4018 Катерина Бiденко 1991 Ж Ua Україна Харкiв
4019 Диана Долгова 1991 Ж Ua Україна Харьков Тетра
4020 Савина Оля 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв
4021 Дарья Гайдар 1989 Ж Ua Україна Харкiв Унифехт
4022 Макаров Дмитро 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв Promodo
4023 Beth Morrison 1974 Ж40 Gb Велика Британія Мітчем
4024 Валерiя Корж 1988 Ж Ua Україна Харкiв
4025 Тетяна Зотова 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв н.а

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу