Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Алексей Гребенюк 1988 Ч Ua Україна Зміїв
2002 Daria Chepiga 1990 Ж Ua Україна Харкiв
2003 В'ячеслав Дериволков 1992 Ч Ua Україна Харкiв
2004 Константин Николаев 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв
2005 Ralph Schlemper 1987 Ч De Німеччина Berlin
2006 Daniel Schulter 1984 Ч30 De Німеччина Berlin
2007 Сергей Зиньковский 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2008 Игорь Ковальчук 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2009 Ольга Федорченко 1986 Ж Ua Україна Харкiв
2010 Владислава Михеева 1989 Ж Ua Україна Харкiв
2011 Александр Чистяков 1972 Ч40 Ua Україна Київ
2012 Юрий Котов 1976 Ч30 Ua Україна Харкiв
2013 Максим Романов 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
2014 Алена Ефимова 1982 Ж30 Ua Україна Харкiв
2015 Виктор Беспалов 1968 Ч40 Ua Україна Київ
2016 Павел Артемьев 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2017 Денис Яценко 1981 Ч30 Ua Україна Харкiв
2018 Андрей Калинин 1985 Ч Ua Україна Чернігів
2019 Олексій Погорелий 1992 Ч Ua Україна Харкiв Політехнік
2021 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv
2022 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
2023 Елена Юрина 1984 Ж30 Ua Україна Донецк
2024 David Williams 1995 Ч Gb Велика Британія
2025 Виталий Спивачук 1994 Ч Ua Україна Киев
2026 Микола Злигостєв 1992 Ч Ua Україна Харкiв

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Алексей Гребенюк 1988 Ч Ua Україна Зміїв
2002 Daria Chepiga 1990 Ж Ua Україна Харкiв
2003 В'ячеслав Дериволков 1992 Ч Ua Україна Харкiв
2004 Константин Николаев 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв
2005 Ralph Schlemper 1987 Ч De Німеччина Berlin
2006 Daniel Schulter 1984 Ч30 De Німеччина Berlin
2007 Сергей Зиньковский 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2008 Игорь Ковальчук 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2009 Ольга Федорченко 1986 Ж Ua Україна Харкiв
2010 Владислава Михеева 1989 Ж Ua Україна Харкiв
2011 Александр Чистяков 1972 Ч40 Ua Україна Київ
2012 Юрий Котов 1976 Ч30 Ua Україна Харкiв
2013 Максим Романов 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
2014 Алена Ефимова 1982 Ж30 Ua Україна Харкiв
2015 Виктор Беспалов 1968 Ч40 Ua Україна Київ
2016 Павел Артемьев 1989 Ч Ua Україна Харкiв
2017 Денис Яценко 1981 Ч30 Ua Україна Харкiв
2018 Андрей Калинин 1985 Ч Ua Україна Чернігів
2019 Олексій Погорелий 1992 Ч Ua Україна Харкiв Політехнік
2021 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv
2022 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
2023 Елена Юрина 1984 Ж30 Ua Україна Донецк
2024 David Williams 1995 Ч Gb Велика Британія
2025 Виталий Спивачук 1994 Ч Ua Україна Киев
2026 Микола Злигостєв 1992 Ч Ua Україна Харкiв

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу