Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
101 Dmitriy Vorobiov 1983 Ч30 Ua Україна Kharkov Jogger
102 Андрій Солодовніков 1968 Ч40 Ua Україна Запоріжжя
103 Михаил Георгадзе 1990 Ч Ua Україна Харкiв
104 Андрій Кравцов 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв MEGADRIVE.UA
105 Владимир Котковский 1972 Ч40 Ua Україна Харкiв MEGADRIVE.UA
106 Евгений Пинчук 1988 Ч Ua Україна Харкiв UKAD
107 Александр Попов 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв Городской информационный центр КП
108 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ
109 Сергей Панасенко 1964 Ч50 Ua Україна Харкiв мк-харьков
110 Армен Мовсесян 1993 Ч Ua Україна Харкiв
111 Виктор Диденко 1978 Ч30 Ua Україна Харкiв
112 Mark Felt 1978 Ч30 De Німеччина Kreuztal
113 Anna Felt 1980 Ж30 De Німеччина Kreuztal
114 Ольга Матвієнко 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв
115 Sebastian Stuwe 1975 Ч30 At Австрія Wien
116 Олександр Казімірчук 1994 Ч Ua Україна Харкiв
117 Владимир Иванов 1980 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
118 Евгений Григоров 1978 Ч30 Ua Україна Харкiв
119 Анна Петриченко 1990 Ж Ua Україна Полтава
120 Егор Петриченко 1988 Ч Ua Україна Полтава
121 Владимир Болковой 1987 Ч Ua Україна Харкiв
122 Ігор Губенко 1978 Ч30 Ua Україна Запоріжжя Sigma
123 Екатерина Светлова 1991 Ж Ua Україна Харкiв Running Club BNC
124 Оксана Шмигельська 1987 Ж Ua Україна Дрогобич

Учасники також реєструються на

Small_ba6673d51e1a9bbd70ef9b72243305ce

МТС Харківський міжнародний марафон

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Дмитрий Гармаш 1984 Ч30 Ua Україна Харкiв Беговой Клуб БНК
101 Dmitriy Vorobiov 1983 Ч30 Ua Україна Kharkov Jogger
102 Андрій Солодовніков 1968 Ч40 Ua Україна Запоріжжя
103 Михаил Георгадзе 1990 Ч Ua Україна Харкiв
104 Андрій Кравцов 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв MEGADRIVE.UA
105 Владимир Котковский 1972 Ч40 Ua Україна Харкiв MEGADRIVE.UA
106 Евгений Пинчук 1988 Ч Ua Україна Харкiв UKAD
107 Александр Попов 1971 Ч40 Ua Україна Харкiв Городской информационный центр КП
108 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ
109 Сергей Панасенко 1964 Ч50 Ua Україна Харкiв мк-харьков
110 Армен Мовсесян 1993 Ч Ua Україна Харкiв
111 Виктор Диденко 1978 Ч30 Ua Україна Харкiв
112 Mark Felt 1978 Ч30 De Німеччина Kreuztal
113 Anna Felt 1980 Ж30 De Німеччина Kreuztal
114 Ольга Матвієнко 1983 Ж30 Ua Україна Харкiв
115 Sebastian Stuwe 1975 Ч30 At Австрія Wien
116 Олександр Казімірчук 1994 Ч Ua Україна Харкiв
117 Владимир Иванов 1980 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
118 Евгений Григоров 1978 Ч30 Ua Україна Харкiв
119 Анна Петриченко 1990 Ж Ua Україна Полтава
120 Егор Петриченко 1988 Ч Ua Україна Полтава
121 Владимир Болковой 1987 Ч Ua Україна Харкiв
122 Ігор Губенко 1978 Ч30 Ua Україна Запоріжжя Sigma
123 Екатерина Светлова 1991 Ж Ua Україна Харкiв Running Club BNC
124 Оксана Шмигельська 1987 Ж Ua Україна Дрогобич

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу