Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Дата
23 Серпня 2014
Місто
Українка
Cайт
http://triathlon-cup.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 249 Дмитро Ткаченко Sport&Spa 59:13
2 1 Ч30 273 Тарас Дубинец Bianchi 01:00:43
3 2 Ч30 271 Олексiй Алфьоров Triatman 01:01:42
4 1 Ч50 292 Володимир Рябов Атлант-V2 01:05:55
5 3 Ч30 279 Андрій Охватенко ШЕРИФ 01:07:39
6 2 Ч 267 Константин Мулярчук 5 элемент 01:07:44
7 2 Ч50 291 олександр пивовар 01:08:10
8 1 Ч40 260 Леонід Муравський КДЮСШ "ДИНАМО", НТУУ "КПИ" 01:08:44
9 2 Ч40 288 Євгеній Ясний Triatman 01:09:05
10 3 Ч40 302 Валентин Луцишин BIANCHI TEAM 01:09:15
11 4 Ч30 278 Сергей Манаков АКВАМАСТЕРС 01:09:29
12 5 Ч30 281 Євген Смірнов SAPIK TEAM 01:11:13
13 3 Ч 264 Юрий Коновал Vo2maxLab 01:11:33
14 3 Ч50 289 Петро Гавриленко 01:12:35
15 4 Ч 269 Dmytrii Sudariev NB Top Runners 01:12:59
16 4 Ч40 244 Игорь Клименко Running club of Bank National Credit 01:13:14
17 6 Ч30 385 Володимир Фенюк Bnk Running Club 01:13:20
18 1 Ж40 254 Светлана Каневская 01:13:35
19 7 Ч30 280 Николай Перегуда 01:13:39
20 8 Ч30 274 Олександр Єфименко ОС Hedgehog's Trail 01:13:50
21 5 Ч 298 Олег Букин Ukrainka Bike Team 01:14:37
22 6 Ч 253 Юрій Москалик Smart Group 01:14:51
23 9 Ч30 272 Олександр Ващук SOLO-Мандри 01:14:51
24 5 Ч40 286 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:16:06
25 6 Ч40 284 Сергій Бежевець Житомир Аква Мастерс 01:16:20
Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Дата
23 Серпня 2014
Місто
Українка
Cайт
http://triathlon-cup.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 249 Дмитро Ткаченко Sport&Spa 59:13
2 1 Ч30 273 Тарас Дубинец Bianchi 01:00:43
3 2 Ч30 271 Олексiй Алфьоров Triatman 01:01:42
4 1 Ч50 292 Володимир Рябов Атлант-V2 01:05:55
5 3 Ч30 279 Андрій Охватенко ШЕРИФ 01:07:39
6 2 Ч 267 Константин Мулярчук 5 элемент 01:07:44
7 2 Ч50 291 олександр пивовар 01:08:10
8 1 Ч40 260 Леонід Муравський КДЮСШ "ДИНАМО", НТУУ "КПИ" 01:08:44
9 2 Ч40 288 Євгеній Ясний Triatman 01:09:05
10 3 Ч40 302 Валентин Луцишин BIANCHI TEAM 01:09:15
11 4 Ч30 278 Сергей Манаков АКВАМАСТЕРС 01:09:29
12 5 Ч30 281 Євген Смірнов SAPIK TEAM 01:11:13
13 3 Ч 264 Юрий Коновал Vo2maxLab 01:11:33
14 3 Ч50 289 Петро Гавриленко 01:12:35
15 4 Ч 269 Dmytrii Sudariev NB Top Runners 01:12:59
16 4 Ч40 244 Игорь Клименко Running club of Bank National Credit 01:13:14
17 6 Ч30 385 Володимир Фенюк Bnk Running Club 01:13:20
18 1 Ж40 254 Светлана Каневская 01:13:35
19 7 Ч30 280 Николай Перегуда 01:13:39
20 8 Ч30 274 Олександр Єфименко ОС Hedgehog's Trail 01:13:50
21 5 Ч 298 Олег Букин Ukrainka Bike Team 01:14:37
22 6 Ч 253 Юрій Москалик Smart Group 01:14:51
23 9 Ч30 272 Олександр Ващук SOLO-Мандри 01:14:51
24 5 Ч40 286 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:16:06
25 6 Ч40 284 Сергій Бежевець Житомир Аква Мастерс 01:16:20


Партнери та організатори заходу