Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
241 Артем Шишенко 1990 Ч Ua Україна 01:21:10
242 SERGII BLUDOV 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв 01:37:45
243 Рубанский Егор 1982 Ч30 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team 01:21:15
244 Игорь Клименко 1972 Ч40 Ua Україна Київ Running club of Bank National Credit 01:13:14
245 Олександр Горган 1975 Ч30 Ua Україна Київ Triatman 01:17:40
246 Дмитро Каргін 1970 Ч40 Ua Україна Львів DNF
247 Даніїл Прівалов 1988 Ч Ua Україна Харкiв 01:25:29
248 Вікторія Оністрат 1992 Ж Ua Україна Київ CapitalTri 01:30:01
249 Дмитро Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ Sport&Spa 59:13
250 Ігор Бондаренко 1978 Ч30 Ua Україна Київ DNS
251 Алексей Гальчинский 1988 Ч Ua Україна Українка "Ukrainka Bike team" 01:43:29
252 Юрій Заставний 1971 Ч40 Ua Україна Київ 01:18:13
253 Юрій Москалик 1985 Ч Ua Україна Київ Smart Group 01:14:51
254 Светлана Каневская 1971 Ж40 Ua Україна Київ 01:13:35
255 Андрій Свиридовський 1986 Ч Ua Україна Київ 01:30:43
256 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна Київ CAPITAL TRI DNF
257 Дмитро Усов 1981 Ч30 Ua Україна Київ 01:18:59
258 Юля Скоч 1993 Ж Ua Україна Київ DNF
259 Олексій Бєляков 1981 Ч30 Ua Україна Чернівці Running club of Bank National Credit 01:27:52
260 Леонід Муравський 1964 Ч40 Ua Україна Київ КДЮСШ "ДИНАМО", НТУУ "КПИ" 01:08:44
261 Дмитро Гусєв 1981 Ч30 Ua Україна Київ BNK 01:17:48
262 Антон Наконечний 1987 Ч Ua Україна Київ Глобус 01:18:16
263 Pavlo Iakymenko 1989 Ч Ua Україна Київ Глобус 01:26:22
264 Юрий Коновал 1988 Ч Ua Україна Київ Vo2maxLab 01:11:33
265 Вадим Майер 1987 Ч Ua Україна Жовті Води TriTime DNS

Учасники також реєструються на

Small_9c2b814a9b11233bdaca2fa48bc3c300

BMC Ukrainka triathlon

Спрінт

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
241 Артем Шишенко 1990 Ч Ua Україна 01:21:10
242 SERGII BLUDOV 1983 Ч30 Ua Україна Харкiв 01:37:45
243 Рубанский Егор 1982 Ч30 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team 01:21:15
244 Игорь Клименко 1972 Ч40 Ua Україна Київ Running club of Bank National Credit 01:13:14
245 Олександр Горган 1975 Ч30 Ua Україна Київ Triatman 01:17:40
246 Дмитро Каргін 1970 Ч40 Ua Україна Львів DNF
247 Даніїл Прівалов 1988 Ч Ua Україна Харкiв 01:25:29
248 Вікторія Оністрат 1992 Ж Ua Україна Київ CapitalTri 01:30:01
249 Дмитро Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ Sport&Spa 59:13
250 Ігор Бондаренко 1978 Ч30 Ua Україна Київ DNS
251 Алексей Гальчинский 1988 Ч Ua Україна Українка "Ukrainka Bike team" 01:43:29
252 Юрій Заставний 1971 Ч40 Ua Україна Київ 01:18:13
253 Юрій Москалик 1985 Ч Ua Україна Київ Smart Group 01:14:51
254 Светлана Каневская 1971 Ж40 Ua Україна Київ 01:13:35
255 Андрій Свиридовський 1986 Ч Ua Україна Київ 01:30:43
256 Вячеслав Гончар 1979 Ч30 Ua Україна Київ CAPITAL TRI DNF
257 Дмитро Усов 1981 Ч30 Ua Україна Київ 01:18:59
258 Юля Скоч 1993 Ж Ua Україна Київ DNF
259 Олексій Бєляков 1981 Ч30 Ua Україна Чернівці Running club of Bank National Credit 01:27:52
260 Леонід Муравський 1964 Ч40 Ua Україна Київ КДЮСШ "ДИНАМО", НТУУ "КПИ" 01:08:44
261 Дмитро Гусєв 1981 Ч30 Ua Україна Київ BNK 01:17:48
262 Антон Наконечний 1987 Ч Ua Україна Київ Глобус 01:18:16
263 Pavlo Iakymenko 1989 Ч Ua Україна Київ Глобус 01:26:22
264 Юрий Коновал 1988 Ч Ua Україна Київ Vo2maxLab 01:11:33
265 Вадим Майер 1987 Ч Ua Україна Жовті Води TriTime DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу