Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
76 1 Ж45 182 Тетяна павлІщева 01:26:42
77 2 Ч55 163 Віктор Пилипенко Атлант V2 01:28:11
78 2 Ч60 136 Дмитрий Малиновский Многоборец 01:28:46
79 10 Ч35 155 Ігор Бондаренко 01:29:11
80 7 Ж 210 Александра Ермакова Три Старт 01:29:39
81 3 Ч55 180 Володимир Король АКВАМАСТЕРС 01:31:03
82 2 Ж35 132 Наталья Василевская 01:31:14
83 38 Ч 195 Володимир Мельнічук 01:31:48
84 8 Ж 108 Людмила Колесник TRIATMAN 01:32:10
85 39 Ч 184 Іван Павлухін 01:33:26
86 40 Ч 192 Роман Степанюк 01:34:38
87 9 Ж 199 Марія Ачкасова самостійно 01:35:02
88 3 Ж35 237 Тетяна Біянова 01:35:35
89 41 Ч 124 Костянтин Чапюк 01:35:57
90 42 Ч 240 В'ячеслав Леонтієв 01:36:51
91 3 Ч60 188 Сергей Мишин ----- 01:37:22
92 5 Ч50 198 Олег Дімітрієв 01:38:13
93 10 Ж 228 Анастасія Черненко НТУУ "КПІ", КДЮСШ "Динамо" 01:38:35
94 11 Ж 107 Інна Ребриста KM Running Club 01:38:55
95 12 Ж 171 Катерина Шабаркіна Тарас Бульба "Корчма" 01:39:34
96 1 Ч70+ 150 Борис Ерпылёв Многоборец 01:39:56
97 43 Ч 211 Андрiй Хатiмлянський 01:41:20
98 4 Ж35 148 Наталия Визер TriTime 01:42:06
99 44 Ч 203 Володимир Єфанов Білоцерківський марафон 01:43:26
100 13 Ж 205 Анна Чужа 01:46:41
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
76 1 Ж45 182 Тетяна павлІщева 01:26:42
77 2 Ч55 163 Віктор Пилипенко Атлант V2 01:28:11
78 2 Ч60 136 Дмитрий Малиновский Многоборец 01:28:46
79 10 Ч35 155 Ігор Бондаренко 01:29:11
80 7 Ж 210 Александра Ермакова Три Старт 01:29:39
81 3 Ч55 180 Володимир Король АКВАМАСТЕРС 01:31:03
82 2 Ж35 132 Наталья Василевская 01:31:14
83 38 Ч 195 Володимир Мельнічук 01:31:48
84 8 Ж 108 Людмила Колесник TRIATMAN 01:32:10
85 39 Ч 184 Іван Павлухін 01:33:26
86 40 Ч 192 Роман Степанюк 01:34:38
87 9 Ж 199 Марія Ачкасова самостійно 01:35:02
88 3 Ж35 237 Тетяна Біянова 01:35:35
89 41 Ч 124 Костянтин Чапюк 01:35:57
90 42 Ч 240 В'ячеслав Леонтієв 01:36:51
91 3 Ч60 188 Сергей Мишин ----- 01:37:22
92 5 Ч50 198 Олег Дімітрієв 01:38:13
93 10 Ж 228 Анастасія Черненко НТУУ "КПІ", КДЮСШ "Динамо" 01:38:35
94 11 Ж 107 Інна Ребриста KM Running Club 01:38:55
95 12 Ж 171 Катерина Шабаркіна Тарас Бульба "Корчма" 01:39:34
96 1 Ч70+ 150 Борис Ерпылёв Многоборец 01:39:56
97 43 Ч 211 Андрiй Хатiмлянський 01:41:20
98 4 Ж35 148 Наталия Визер TriTime 01:42:06
99 44 Ч 203 Володимир Єфанов Білоцерківський марафон 01:43:26
100 13 Ж 205 Анна Чужа 01:46:41


Партнери та організатори заходу