Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 28 Ч 127 Андрій Головко 01:19:47
52 7 Ч35 173 Руслан Веревский 01:19:49
53 29 Ч 232 Олександр Ковтуненко 01:19:54
54 3 Ж 212 Роза Граждан ТРИСТАРТ-Многоборец 01:19:55
55 4 Ж 110 Катерина Яковенко 01:20:04
56 5 Ч40 235 Юрій Мельничук TriatMan 01:20:16
57 2 Ж40 118 Юлия Ястребова TRIATMAN 01:20:53
58 1 Ч60 191 Василь Назаренко київ 01:21:21
59 8 Ч35 119 Volodymyr SEMENUIK Kuzin Team 01:21:32
60 6 Ч40 230 Генадій Ткаченко 01:21:56
61 5 Ж 109 Аlla Poniavina 01:22:18
62 6 Ж 206 Нина Бажанова ТРИ СТАРТ - Высшая лига 01:22:27
63 30 Ч 138 Олексій Кочнєв 01:23:18
64 31 Ч 157 іВАН БАЗАРОВ 01:23:20
65 1 Ж35 151 Ирина Граждан Многоборець 01:23:31
66 32 Ч 239 Ігор Широкий 5 element 01:23:39
67 9 Ч35 153 Андрій Кириленко Babypark 01:23:50
68 33 Ч 234 Иван Перепелица 01:24:03
69 34 Ч 115 Олександр Лозенко Чёрніе Бумеранги 01:24:47
70 35 Ч 122 Дмитро Харченко SAUCONY UKRAINE TEAM 01:24:53
71 36 Ч 135 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:25:01
72 7 Ч40 156 Сергій Бежевець Житомир Аква Мастерс 01:25:09
73 6 Ч45 231 Олег Шуклінов Triatman 01:26:10
74 8 Ч40 196 Євген Прудкой 01:26:15
75 37 Ч 116 Ігор Кадченко KM Running Club 01:26:39
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 28 Ч 127 Андрій Головко 01:19:47
52 7 Ч35 173 Руслан Веревский 01:19:49
53 29 Ч 232 Олександр Ковтуненко 01:19:54
54 3 Ж 212 Роза Граждан ТРИСТАРТ-Многоборец 01:19:55
55 4 Ж 110 Катерина Яковенко 01:20:04
56 5 Ч40 235 Юрій Мельничук TriatMan 01:20:16
57 2 Ж40 118 Юлия Ястребова TRIATMAN 01:20:53
58 1 Ч60 191 Василь Назаренко київ 01:21:21
59 8 Ч35 119 Volodymyr SEMENUIK Kuzin Team 01:21:32
60 6 Ч40 230 Генадій Ткаченко 01:21:56
61 5 Ж 109 Аlla Poniavina 01:22:18
62 6 Ж 206 Нина Бажанова ТРИ СТАРТ - Высшая лига 01:22:27
63 30 Ч 138 Олексій Кочнєв 01:23:18
64 31 Ч 157 іВАН БАЗАРОВ 01:23:20
65 1 Ж35 151 Ирина Граждан Многоборець 01:23:31
66 32 Ч 239 Ігор Широкий 5 element 01:23:39
67 9 Ч35 153 Андрій Кириленко Babypark 01:23:50
68 33 Ч 234 Иван Перепелица 01:24:03
69 34 Ч 115 Олександр Лозенко Чёрніе Бумеранги 01:24:47
70 35 Ч 122 Дмитро Харченко SAUCONY UKRAINE TEAM 01:24:53
71 36 Ч 135 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:25:01
72 7 Ч40 156 Сергій Бежевець Житомир Аква Мастерс 01:25:09
73 6 Ч45 231 Олег Шуклінов Triatman 01:26:10
74 8 Ч40 196 Євген Прудкой 01:26:15
75 37 Ч 116 Ігор Кадченко KM Running Club 01:26:39


Партнери та організатори заходу