Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 4 Ч35 134 Андрій Охватенко Run Sport Kropyvnytskyi RSK 01:12:16
27 17 Ч 147 Ростислав Мищенко triTime 01:12:18
28 3 Ч45 100 Юрій Горобець СК Арсенал 01:12:21
29 2 Ч50 133 Юрий Осташин - 01:12:29
30 1 Ч55 139 олександр пивовар 01:12:40
31 18 Ч 209 Кирилл Новиков Три Старт 01:12:59
32 4 Ч45 167 Леонід Муравський НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:13:40
33 19 Ч 129 Юрий Коновал Vo2maxLab 01:14:07
34 3 Ч50 162 Петро Гавриленко Атлант-V2 01:14:36
35 20 Ч 106 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:14:41
36 21 Ч 178 Владимир Теличко 01:14:42
37 4 Ч40 168 Микола Сюткін United Sports 01:15:08
38 5 Ч35 181 Сергей Манаков АКВАМАСТЕРС 01:15:31
39 22 Ч 143 Дмитро Шаріпов 01:15:54
40 23 Ч 102 Олександр Єфименко ОС Hedgehog's Trail 01:16:10
41 1 Ж 208 Христина Салькова ТРИ СТАРТ Одесса-СДЮШОР ДИНАМО 01:16:29
42 2 Ж 164 Анастасiя Дроздова 01:16:53
43 24 Ч 146 Денис Неженцев 01:17:09
44 25 Ч 223 Леонид Раец 01:17:27
45 26 Ч 215 Алексей Кононенко TOP Runners 01:17:32
46 6 Ч35 176 Олександр Горган Triatman 01:18:16
47 4 Ч50 161 Юрій Макогонов Триатлон Кам'янське 01:18:42
48 5 Ч45 103 Ігор Саханда URA, "Trekking Team", RCS 01:18:48
49 27 Ч 105 Dmytrii Sudariev Track & Speed 01:19:16
50 1 Ж40 159 Светлана Каневская Triatman 01:19:45
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 4 Ч35 134 Андрій Охватенко Run Sport Kropyvnytskyi RSK 01:12:16
27 17 Ч 147 Ростислав Мищенко triTime 01:12:18
28 3 Ч45 100 Юрій Горобець СК Арсенал 01:12:21
29 2 Ч50 133 Юрий Осташин - 01:12:29
30 1 Ч55 139 олександр пивовар 01:12:40
31 18 Ч 209 Кирилл Новиков Три Старт 01:12:59
32 4 Ч45 167 Леонід Муравський НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:13:40
33 19 Ч 129 Юрий Коновал Vo2maxLab 01:14:07
34 3 Ч50 162 Петро Гавриленко Атлант-V2 01:14:36
35 20 Ч 106 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:14:41
36 21 Ч 178 Владимир Теличко 01:14:42
37 4 Ч40 168 Микола Сюткін United Sports 01:15:08
38 5 Ч35 181 Сергей Манаков АКВАМАСТЕРС 01:15:31
39 22 Ч 143 Дмитро Шаріпов 01:15:54
40 23 Ч 102 Олександр Єфименко ОС Hedgehog's Trail 01:16:10
41 1 Ж 208 Христина Салькова ТРИ СТАРТ Одесса-СДЮШОР ДИНАМО 01:16:29
42 2 Ж 164 Анастасiя Дроздова 01:16:53
43 24 Ч 146 Денис Неженцев 01:17:09
44 25 Ч 223 Леонид Раец 01:17:27
45 26 Ч 215 Алексей Кононенко TOP Runners 01:17:32
46 6 Ч35 176 Олександр Горган Triatman 01:18:16
47 4 Ч50 161 Юрій Макогонов Триатлон Кам'янське 01:18:42
48 5 Ч45 103 Ігор Саханда URA, "Trekking Team", RCS 01:18:48
49 27 Ч 105 Dmytrii Sudariev Track & Speed 01:19:16
50 1 Ж40 159 Светлана Каневская Triatman 01:19:45


Партнери та організатори заходу