Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч35 224 Андрей Глущенко TriStars 01:01:42
2 1 Ч 114 Дмитро Ткаченко Triatman 01:02:07
3 2 Ч 123 Олег Федоренко 01:02:55
4 2 Ч35 169 Тарас Дубинец Bianchi 01:03:05
5 3 Ч35 225 Владимир Николаев RedLava Team 01:03:18
6 3 Ч 229 Дмитро Агеєв Спартак 01:03:35
7 1 Ч45 113 Олександр Білоус Triatman 01:04:18
8 1 Ч40 117 Андрей Ястребов TRIATMAN 01:04:18
9 4 Ч 204 Костянтин Федоров 01:05:19
10 5 Ч 154 Юрий Клим KlimTeam 01:05:34
11 6 Ч 222 Юра Симчук 01:06:00
12 7 Ч 112 Олексiй Алфьоров Triatman 01:06:54
13 8 Ч 131 Роман Федосеев 01:06:56
14 9 Ч 221 Володимир Степаненко 01:07:48
15 1 Ч50 111 Володимир Рябов Атлант-V2 01:08:58
16 2 Ч45 193 Олексiй Пащина 01:09:18
17 2 Ч40 126 Михаил Кузнецов ПосКот Одесса 01:10:09
18 10 Ч 207 Владимир Критико Три Старт 01:10:15
19 11 Ч 142 Вадим Майер TriTime 01:10:18
20 12 Ч 218 Данило Візер TriTime 01:10:22
21 3 Ч40 144 Владислав Зелений 01:10:39
22 13 Ч 130 Антон Чикарев TriTime 01:10:50
23 14 Ч 186 Константин Мулярчук 5 элемент 01:11:09
24 15 Ч 170 Виталий Зубченко 01:11:51
25 16 Ч 200 Денис Сергієнко 01:12:06
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Аматори

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч35 224 Андрей Глущенко TriStars 01:01:42
2 1 Ч 114 Дмитро Ткаченко Triatman 01:02:07
3 2 Ч 123 Олег Федоренко 01:02:55
4 2 Ч35 169 Тарас Дубинец Bianchi 01:03:05
5 3 Ч35 225 Владимир Николаев RedLava Team 01:03:18
6 3 Ч 229 Дмитро Агеєв Спартак 01:03:35
7 1 Ч45 113 Олександр Білоус Triatman 01:04:18
8 1 Ч40 117 Андрей Ястребов TRIATMAN 01:04:18
9 4 Ч 204 Костянтин Федоров 01:05:19
10 5 Ч 154 Юрий Клим KlimTeam 01:05:34
11 6 Ч 222 Юра Симчук 01:06:00
12 7 Ч 112 Олексiй Алфьоров Triatman 01:06:54
13 8 Ч 131 Роман Федосеев 01:06:56
14 9 Ч 221 Володимир Степаненко 01:07:48
15 1 Ч50 111 Володимир Рябов Атлант-V2 01:08:58
16 2 Ч45 193 Олексiй Пащина 01:09:18
17 2 Ч40 126 Михаил Кузнецов ПосКот Одесса 01:10:09
18 10 Ч 207 Владимир Критико Три Старт 01:10:15
19 11 Ч 142 Вадим Майер TriTime 01:10:18
20 12 Ч 218 Данило Візер TriTime 01:10:22
21 3 Ч40 144 Владислав Зелений 01:10:39
22 13 Ч 130 Антон Чикарев TriTime 01:10:50
23 14 Ч 186 Константин Мулярчук 5 элемент 01:11:09
24 15 Ч 170 Виталий Зубченко 01:11:51
25 16 Ч 200 Денис Сергієнко 01:12:06


Партнери та організатори заходу