Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Спрінт Аматори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Юрій Горобець 1965 Ч45 Ua Україна Біла Церква СК Арсенал 01:12:21
101 Ярослав Коваленко 1983 Ч Ua Україна Київ DNF
102 Олександр Єфименко 1979 Ч Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail 01:16:10
103 Ігор Саханда 1967 Ч45 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 01:18:48
104 Павел Гридин 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
105 Dmytrii Sudariev 1987 Ч Ua Україна Kyiv 01:19:16
106 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec 01:14:41
107 Інна Ребриста 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:38:55
108 Людмила Колесник 1982 Ж Ua Україна Київ TRIATMAN 01:32:10
109 Аlla Poniavina 1981 Ж Ua Україна Київ Тарас Бульба 01:22:18
110 Катерина Яковенко 1983 Ж Ua Україна Київ 01:20:04
111 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2 01:08:58
112 Олексiй Алфьоров 1982 Ч Ua Україна Київ Triatman 01:06:54
113 Олександр Білоус 1968 Ч45 Ua Україна Київ Triatman 01:04:18
114 Дмитро Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ Triatman 01:02:07
115 Олександр Лозенко 1985 Ч Ua Україна Київ Чёрніе Бумеранги 01:24:47
116 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:26:39
117 Андрей Ястребов 1970 Ч40 Ua Україна Київ TRIATMAN 01:04:18
118 Юлия Ястребова 1972 Ж40 Ua Україна Київ TRIATMAN 01:20:53
119 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч35 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team 01:21:32
120 Николай Перегуда 1978 Ч35 Ua Україна Київ DNS
121 Аліна Карась 1982 Ж Ua Україна Київ DNS
122 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ ПУШЕБ 01:24:53
123 Олег Федоренко 1986 Ч Ua Україна Кіровоград 01:02:55
124 Костянтин Чапюк 1983 Ч Ua Україна Київ 01:35:57

Учасники також реєструються на

Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Спрінт Аматори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
100 Юрій Горобець 1965 Ч45 Ua Україна Біла Церква СК Арсенал 01:12:21
101 Ярослав Коваленко 1983 Ч Ua Україна Київ DNF
102 Олександр Єфименко 1979 Ч Ua Україна Київ ОС Hedgehog's Trail 01:16:10
103 Ігор Саханда 1967 Ч45 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 01:18:48
104 Павел Гридин 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
105 Dmytrii Sudariev 1987 Ч Ua Україна Kyiv 01:19:16
106 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec 01:14:41
107 Інна Ребриста 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:38:55
108 Людмила Колесник 1982 Ж Ua Україна Київ TRIATMAN 01:32:10
109 Аlla Poniavina 1981 Ж Ua Україна Київ Тарас Бульба 01:22:18
110 Катерина Яковенко 1983 Ж Ua Україна Київ 01:20:04
111 Володимир Рябов 1962 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2 01:08:58
112 Олексiй Алфьоров 1982 Ч Ua Україна Київ Triatman 01:06:54
113 Олександр Білоус 1968 Ч45 Ua Україна Київ Triatman 01:04:18
114 Дмитро Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ Triatman 01:02:07
115 Олександр Лозенко 1985 Ч Ua Україна Київ Чёрніе Бумеранги 01:24:47
116 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:26:39
117 Андрей Ястребов 1970 Ч40 Ua Україна Київ TRIATMAN 01:04:18
118 Юлия Ястребова 1972 Ж40 Ua Україна Київ TRIATMAN 01:20:53
119 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч35 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team 01:21:32
120 Николай Перегуда 1978 Ч35 Ua Україна Київ DNS
121 Аліна Карась 1982 Ж Ua Україна Київ DNS
122 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ ПУШЕБ 01:24:53
123 Олег Федоренко 1986 Ч Ua Україна Кіровоград 01:02:55
124 Костянтин Чапюк 1983 Ч Ua Україна Київ 01:35:57

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу