Small_8ba37eff160105eaa3ca2115bf17edc1

Пробіг «Україна – моя рідна країна!»

2100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Дарія Федченко 1991 Загальна Ua Україна Київ
202 Юрій Кострицький 1984 Загальна Ua Україна Київ vseprobegi.org
203 Олександр Оксенюк 1978 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
204 Михайло Захарченко 1983 Загальна Ua Україна Київ
205 Андрій Дудінський 1982 Загальна Ua Україна Київ SunRun
206 Наталія Оксенюк 1988 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
207 Дмитро Молчанов 1989 Загальна Ua Україна Нова Каховка KM Running Club
208 Andrii Gudz 1982 Загальна Ua Україна Київ
209 Екатерина Чепинога 1992 Загальна Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit
210 Юлия Антоневская 1987 Загальна Ua Україна Київ
211 Олексій Юрловський 1985 Загальна Ua Україна Київ
212 Олександр Дубовой 1984 Загальна Ua Україна Київ
213 Олексій Гридасов 1987 Загальна Ua Україна Київ
214 Віталій Грекович 1988 Загальна Ua Україна Київ
215 Людмила Тюрнікова 1987 Загальна Ua Україна Київ
216 Аліна Потапова 1985 Загальна Ua Україна Київ
217 Дмитро Грекович 1992 Загальна Ua Україна Київ
218 Ярослав Василюк 1900 Загальна Ua Україна Київ
219 Олександр Митрошин 1988 Загальна Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club
220 Анастасія Прибосна 1984 Загальна Ua Україна Київ
221 Віктор Ботвінін 1980 Загальна Ua Україна Київ
222 Ольга Луць 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
223 Илья Верченов 2011 Загальна Ua Україна Київ СИ'Р'Р'Р
224 Юлія Горобець 1989 Загальна Ua Україна Київ
225 Артур Смедляев 1973 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_8ba37eff160105eaa3ca2115bf17edc1

Пробіг «Україна – моя рідна країна!»

2100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Дарія Федченко 1991 Загальна Ua Україна Київ
202 Юрій Кострицький 1984 Загальна Ua Україна Київ vseprobegi.org
203 Олександр Оксенюк 1978 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
204 Михайло Захарченко 1983 Загальна Ua Україна Київ
205 Андрій Дудінський 1982 Загальна Ua Україна Київ SunRun
206 Наталія Оксенюк 1988 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
207 Дмитро Молчанов 1989 Загальна Ua Україна Нова Каховка KM Running Club
208 Andrii Gudz 1982 Загальна Ua Україна Київ
209 Екатерина Чепинога 1992 Загальна Ua Україна Київ Dog&Grand Crossfit
210 Юлия Антоневская 1987 Загальна Ua Україна Київ
211 Олексій Юрловський 1985 Загальна Ua Україна Київ
212 Олександр Дубовой 1984 Загальна Ua Україна Київ
213 Олексій Гридасов 1987 Загальна Ua Україна Київ
214 Віталій Грекович 1988 Загальна Ua Україна Київ
215 Людмила Тюрнікова 1987 Загальна Ua Україна Київ
216 Аліна Потапова 1985 Загальна Ua Україна Київ
217 Дмитро Грекович 1992 Загальна Ua Україна Київ
218 Ярослав Василюк 1900 Загальна Ua Україна Київ
219 Олександр Митрошин 1988 Загальна Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club
220 Анастасія Прибосна 1984 Загальна Ua Україна Київ
221 Віктор Ботвінін 1980 Загальна Ua Україна Київ
222 Ольга Луць 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
223 Илья Верченов 2011 Загальна Ua Україна Київ СИ'Р'Р'Р
224 Юлія Горобець 1989 Загальна Ua Україна Київ
225 Артур Смедляев 1973 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Наші партнери