Small_6826f0aae57116024c6efcd7984a0406

BMC Чемпіонат України з дуатлону

Дата
26 Квітня 2014
Місто
Львів
Cайт
http://www.triathlon-cup.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Основний

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Юніори 87 Андрій Золотухін Спартак 01:02:16
2 2 Юніори 82 Микола Панібратець Динамо 01:03:11
3 3 Юніори 88 Бачукі Дарсанія Колос 01:03:27
4 4 Юніори 84 Віктор Бойко Україна 01:04:09
5 5 Юніори 79 Ігор Доненко Динамо 01:04:59
6 6 Юніори 86 Артем Лемешко Спартак 01:05:08
7 1 66 Андрій Федченко 01:05:25
8 7 Юніори 80 Ігор Волобуєв ЗСУ 01:05:44
9 8 Юніори 81 Андрій Сорока ЗСУ 01:06:02
10 9 Юніори 85 Сергій Костенко Спартак 01:09:54
11 2 Жінки 70 Ріта Крилова Спартак 01:10:30
12 1 Юніорки 77 Валентина Молчанець Спартак 01:11:36
13 3 Жінки 69 Олена Сусол ЗСУ 01:12:01
14 4 Жінки 64 Оксана Єрьомина Спартак 01:12:56
15 5 Жінки 63 Юлия Никоненко 01:14:08
16 6 Жінки 67 Марія Велікоцька Спартак 01:15:06
17 7 Жінки 68 Нона Січінава Спартак 01:15:30
18 2 Юніорки 72 Анастасія Буракевич Спартак 01:16:13
19 3 Юніорки 75 Анна Пакшаєва Спартак 01:16:36
20 4 Юніорки 76 Анастасія Давиденко Спартак 01:17:00
21 5 Юніорки 74 Анна Бойко Спартак 01:17:55
22 8 Жінки 71 Кристина Короткова Спартак 01:21:46
23 9 Жінки 65 Тетяна Лищинська Спартак 01:26:48
24 1 Чоловіки 99 Іван Іванов Динамо 02:57:03
25 2 Чоловіки 98 Михайло Климко Динамо 02:57:10
Small_6826f0aae57116024c6efcd7984a0406

BMC Чемпіонат України з дуатлону

Дата
26 Квітня 2014
Місто
Львів
Cайт
http://www.triathlon-cup.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Основний

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Юніори 87 Андрій Золотухін Спартак 01:02:16
2 2 Юніори 82 Микола Панібратець Динамо 01:03:11
3 3 Юніори 88 Бачукі Дарсанія Колос 01:03:27
4 4 Юніори 84 Віктор Бойко Україна 01:04:09
5 5 Юніори 79 Ігор Доненко Динамо 01:04:59
6 6 Юніори 86 Артем Лемешко Спартак 01:05:08
7 1 66 Андрій Федченко 01:05:25
8 7 Юніори 80 Ігор Волобуєв ЗСУ 01:05:44
9 8 Юніори 81 Андрій Сорока ЗСУ 01:06:02
10 9 Юніори 85 Сергій Костенко Спартак 01:09:54
11 2 Жінки 70 Ріта Крилова Спартак 01:10:30
12 1 Юніорки 77 Валентина Молчанець Спартак 01:11:36
13 3 Жінки 69 Олена Сусол ЗСУ 01:12:01
14 4 Жінки 64 Оксана Єрьомина Спартак 01:12:56
15 5 Жінки 63 Юлия Никоненко 01:14:08
16 6 Жінки 67 Марія Велікоцька Спартак 01:15:06
17 7 Жінки 68 Нона Січінава Спартак 01:15:30
18 2 Юніорки 72 Анастасія Буракевич Спартак 01:16:13
19 3 Юніорки 75 Анна Пакшаєва Спартак 01:16:36
20 4 Юніорки 76 Анастасія Давиденко Спартак 01:17:00
21 5 Юніорки 74 Анна Бойко Спартак 01:17:55
22 8 Жінки 71 Кристина Короткова Спартак 01:21:46
23 9 Жінки 65 Тетяна Лищинська Спартак 01:26:48
24 1 Чоловіки 99 Іван Іванов Динамо 02:57:03
25 2 Чоловіки 98 Михайло Климко Динамо 02:57:10


Партнери та організатори заходу