Small_0f06ecc3270e18e0795711239d4350d2

100 Буко Миль

ДраГоверла

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Ivan Semenov 1983 MO Ua Україна Київ
402 Yevhenii Marchenko 1984 MO Ua Україна Житомир
403 Юрий Кулаковский 1981 MO Ua Україна Київ
404 Artem Kryliuk 1985 MO Ua Україна Глибока
405 Yurii Shevchenko 1970 MV1 Ua Україна Київ
406 Andrii Lysenko 1986 MO Ua Україна Kyiv Endurance School
407 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
408 Artem Kharchyshyn 1983 MO Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine
409 Oleh Krupskyi 1984 MO Ua Україна Vinnytsia ILR Club / ilr.com.ua
410 Максим Бондарчук 1982 MO Ua Україна Київ
411 Yurii Zherebetskyi 1989 MO Ua Україна Lviv
412 Evgen Gerasimenko 1979 MO Ua Україна Київ
413 Olena Tsyganok 1980 WO Ua Україна Київ Endurance School
414 Maksim Samozvon 1979 MV1 Ua Україна Київ Endurance School
415 Игорь Мочалов 1981 MO Ua Україна Київ
416 Eddie Cordo 1986 MO Ua Україна Kiev Основа Бега
417 Aleksandr Zaiets 1986 MO Ua Україна Kiev UkrainianRunners
418 Руслан Стриха 1989 MO Ua Україна Киев
419 Максим Одноволик 1989 MO Ua Україна Черкаси
420 Елизавета Зайцева 2001 WO Ua Україна Ки їв Троя
421 Viktor Derevianko 1981 MO Ua Україна Київ
422 Андрiй Ковалик 1988 MO Ua Україна Тернопiль Squad UA Runners
423 Ростислав Пограничний 1989 MO Ua Україна Львів
424 Julia Tsarenko 1974 WV1 Ua Україна Київ
425 Petro Sachko 1985 MO Ua Україна Ternopil Ternopil Running Club

Учасники також реєструються на

Small_0f06ecc3270e18e0795711239d4350d2

100 Буко Миль

ДраГоверла

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Ivan Semenov 1983 MO Ua Україна Київ
402 Yevhenii Marchenko 1984 MO Ua Україна Житомир
403 Юрий Кулаковский 1981 MO Ua Україна Київ
404 Artem Kryliuk 1985 MO Ua Україна Глибока
405 Yurii Shevchenko 1970 MV1 Ua Україна Київ
406 Andrii Lysenko 1986 MO Ua Україна Kyiv Endurance School
407 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
408 Artem Kharchyshyn 1983 MO Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine
409 Oleh Krupskyi 1984 MO Ua Україна Vinnytsia ILR Club / ilr.com.ua
410 Максим Бондарчук 1982 MO Ua Україна Київ
411 Yurii Zherebetskyi 1989 MO Ua Україна Lviv
412 Evgen Gerasimenko 1979 MO Ua Україна Київ
413 Olena Tsyganok 1980 WO Ua Україна Київ Endurance School
414 Maksim Samozvon 1979 MV1 Ua Україна Київ Endurance School
415 Игорь Мочалов 1981 MO Ua Україна Київ
416 Eddie Cordo 1986 MO Ua Україна Kiev Основа Бега
417 Aleksandr Zaiets 1986 MO Ua Україна Kiev UkrainianRunners
418 Руслан Стриха 1989 MO Ua Україна Киев
419 Максим Одноволик 1989 MO Ua Україна Черкаси
420 Елизавета Зайцева 2001 WO Ua Україна Ки їв Троя
421 Viktor Derevianko 1981 MO Ua Україна Київ
422 Андрiй Ковалик 1988 MO Ua Україна Тернопiль Squad UA Runners
423 Ростислав Пограничний 1989 MO Ua Україна Львів
424 Julia Tsarenko 1974 WV1 Ua Україна Київ
425 Petro Sachko 1985 MO Ua Україна Ternopil Ternopil Running Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу