Small_0f06ecc3270e18e0795711239d4350d2

100 Буко Миль

Несамовите й Піп

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Anatol Novikau 1984 MO By Білорусь Minsk
2 Andriy Yakovenko 1972 MV1 Ua Україна Kyiv KM Running Club
3 Oleksandr Bendas 1977 MV1 Ua Україна Київ
4 Oleksandr Slipets 1984 MO Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
5 Микола Перехожук 1988 MO Ua Україна Стрий Тімос
6 Андрей Машков 1988 MO Ua Україна Киев BeautyCamp
7 Mykola Tkach 1975 MV1 Ua Україна Kremenchuk SPARTA RUNNERS CLUB
8 Andrii Shymko 1996 MO Ua Україна Kryvyi Rih
9 Mircea Anton Corban 1968 MV2 Ro Румунія Bucharest
10 Mykola Stukalo 1985 MO Ua Україна Київ Турклуб Глобус
11 Олег Медведєв 1978 MV1 Ua Україна Львів
12 Oleg Chyzhyk 1980 MO Ua Україна Kyiv Kinosura
13 Lopniczky Attila 1969 MV1 Hu Угорщина Dunakeszi
14 Сергей Чабанов 1976 MV1 Ua Україна Киев STTeam
15 Kateryna Ternova 1988 WO Ua Україна Київ
16 Костянтин Бідюк 1975 MV1 Ua Україна Полтава

Учасники також реєструються на

Small_0f06ecc3270e18e0795711239d4350d2

100 Буко Миль

Несамовите й Піп

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Anatol Novikau 1984 MO By Білорусь Minsk
2 Andriy Yakovenko 1972 MV1 Ua Україна Kyiv KM Running Club
3 Oleksandr Bendas 1977 MV1 Ua Україна Київ
4 Oleksandr Slipets 1984 MO Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
5 Микола Перехожук 1988 MO Ua Україна Стрий Тімос
6 Андрей Машков 1988 MO Ua Україна Киев BeautyCamp
7 Mykola Tkach 1975 MV1 Ua Україна Kremenchuk SPARTA RUNNERS CLUB
8 Andrii Shymko 1996 MO Ua Україна Kryvyi Rih
9 Mircea Anton Corban 1968 MV2 Ro Румунія Bucharest
10 Mykola Stukalo 1985 MO Ua Україна Київ Турклуб Глобус
11 Олег Медведєв 1978 MV1 Ua Україна Львів
12 Oleg Chyzhyk 1980 MO Ua Україна Kyiv Kinosura
13 Lopniczky Attila 1969 MV1 Hu Угорщина Dunakeszi
14 Сергей Чабанов 1976 MV1 Ua Україна Киев STTeam
15 Kateryna Ternova 1988 WO Ua Україна Київ
16 Костянтин Бідюк 1975 MV1 Ua Україна Полтава

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу