Small_32ee23a92d650b06e1c5d951911b2011

Трейл Карпатія

SUPER LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
601 Катерина Андрушенко 1991 WO Ua Україна Київ
602 Олександр Коваленко 1986 MO Ua Україна Київ Орден Святого Кросівка
603 Олександр Скрипкін 1986 MO Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
604 Олександр Скрипкін 1986 MO Ua Україна Олешки
605 Svitlana Hordiienko 1993 WO Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
606 Віталій Єляшевський 1987 MO Ua Україна Львів
607 Ольга Лопушевська 1973 WV1 Ua Україна Львів Shypshyna Run Club
608 Paula Ulianiuk 1997 WO Ua Україна Львов
609 Євген Васюр 1979 MO Ua Україна Київ
610 Vadym Miasniankin 1986 MO Ua Україна Lviv
611 Сергій Байдачний 1981 MO Ua Україна Київ
612 Leonid Abramovych 1988 MO Ua Україна Нетішин
613 Олексій Хрітоненко 1964 MV2 Ua Україна Київ
614 Надія Совенко 1991 WO Ua Україна Запоріжжя Zaporizhzhya Crossfit
615 Анна Агеева 1976 WV1 Ua Україна Киев Орден Святого Кросовка
616 Дмитро Колежнюк 1996 MO Ua Україна Київ
617 Яна Петровська 1999 WO Ua Україна Нетішин
618 Альона Чернова 1993 WO Ua Україна Київ
619 Igor Klimchuk 1988 MO Ua Україна Донецьк
620 Ivan Tereta 1991 MO Ua Україна Запоріжжя Zaporizhzhya Crossfit
621 Liubov Zarechenska 1988 WO Ua Україна Ужгород
622 Марина Мкртичева 1995 WO Ua Україна Київ
623 Валентина Магльована 1984 WO Ua Україна Кам'янка

Учасники також реєструються на

Small_32ee23a92d650b06e1c5d951911b2011

Трейл Карпатія

SUPER LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
601 Катерина Андрушенко 1991 WO Ua Україна Київ
602 Олександр Коваленко 1986 MO Ua Україна Київ Орден Святого Кросівка
603 Олександр Скрипкін 1986 MO Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
604 Олександр Скрипкін 1986 MO Ua Україна Олешки
605 Svitlana Hordiienko 1993 WO Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
606 Віталій Єляшевський 1987 MO Ua Україна Львів
607 Ольга Лопушевська 1973 WV1 Ua Україна Львів Shypshyna Run Club
608 Paula Ulianiuk 1997 WO Ua Україна Львов
609 Євген Васюр 1979 MO Ua Україна Київ
610 Vadym Miasniankin 1986 MO Ua Україна Lviv
611 Сергій Байдачний 1981 MO Ua Україна Київ
612 Leonid Abramovych 1988 MO Ua Україна Нетішин
613 Олексій Хрітоненко 1964 MV2 Ua Україна Київ
614 Надія Совенко 1991 WO Ua Україна Запоріжжя Zaporizhzhya Crossfit
615 Анна Агеева 1976 WV1 Ua Україна Киев Орден Святого Кросовка
616 Дмитро Колежнюк 1996 MO Ua Україна Київ
617 Яна Петровська 1999 WO Ua Україна Нетішин
618 Альона Чернова 1993 WO Ua Україна Київ
619 Igor Klimchuk 1988 MO Ua Україна Донецьк
620 Ivan Tereta 1991 MO Ua Україна Запоріжжя Zaporizhzhya Crossfit
621 Liubov Zarechenska 1988 WO Ua Україна Ужгород
622 Марина Мкртичева 1995 WO Ua Україна Київ
623 Валентина Магльована 1984 WO Ua Україна Кам'янка

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу