Small_32ee23a92d650b06e1c5d951911b2011

Трейл Карпатія

TWO DAY LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
401 Ihor Patiiuk 1980 MO Ua Україна Львів trafik
402 Роман Гривнак 1989 MO Ua Україна Івано - Франківськ Borys Running Club
403 Тарас Мороз 1984 MO Ua Україна Івано-Франкiвськ Borys Running Club
404 Daria Lyashenko 1993 WO Ua Україна Київ KM Running Club
405 Дмитро Вернигородський 1973 MV1 Ua Україна Київ KM Running Club
406 Yuriy Aksentiychuk 1978 MV1 Ua Україна Truskavets
407 Yevhen Liulevych 1981 MO Ua Україна Київ НКРЕКП
408 Артем Балюк 1984 MO Ua Україна Киев
409 Євген Сіліонов 1991 MO Ua Україна Київ
410 Володимир Попенко 1956 MV2 Ua Україна Київ
411 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
412 Dmytro Betsa 2000 MO Ua Україна Воловец Club of Carpathian Runners
413 Eugene Turkulevich 1976 MV1 Ua Україна Киев Endurance School
414 Valentyna Stashenko 1978 WV1 Ua Україна Київ Endurance School
415 Maksym Popenko 1990 MO Ua Україна Київ Tribe10
416 Andrii Lytvyn 1987 MO Ua Україна Львів темна конячка
417 Andriy Slyusar 1960 MV2 Ua Україна Київ Melexis
418 Олег Яблонський 1984 MO Ua Україна Київ
419 Андрій Філін 1981 MO Ua Україна Київ Орден святого Кросівка
420 Олена Волошина 1985 WO Ua Україна Новомосковськ NMSK running club
421 Vitaliy Andrievskiy 1976 MV1 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
422 Євгенія Хмелевська 1985 WO Ua Україна Київ -
423 Volodymyr Khmelovskyi 1991 MO Ua Україна Львів
424 Yevgeniy Sosuliaka 1989 MO Ua Україна Київ Melexis
425 Daria VLASENKO 1993 WO Ua Україна Kyiv

Учасники також реєструються на

Small_32ee23a92d650b06e1c5d951911b2011

Трейл Карпатія

TWO DAY LIGHT

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
401 Ihor Patiiuk 1980 MO Ua Україна Львів trafik
402 Роман Гривнак 1989 MO Ua Україна Івано - Франківськ Borys Running Club
403 Тарас Мороз 1984 MO Ua Україна Івано-Франкiвськ Borys Running Club
404 Daria Lyashenko 1993 WO Ua Україна Київ KM Running Club
405 Дмитро Вернигородський 1973 MV1 Ua Україна Київ KM Running Club
406 Yuriy Aksentiychuk 1978 MV1 Ua Україна Truskavets
407 Yevhen Liulevych 1981 MO Ua Україна Київ НКРЕКП
408 Артем Балюк 1984 MO Ua Україна Киев
409 Євген Сіліонов 1991 MO Ua Україна Київ
410 Володимир Попенко 1956 MV2 Ua Україна Київ
411 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
412 Dmytro Betsa 2000 MO Ua Україна Воловец Club of Carpathian Runners
413 Eugene Turkulevich 1976 MV1 Ua Україна Киев Endurance School
414 Valentyna Stashenko 1978 WV1 Ua Україна Київ Endurance School
415 Maksym Popenko 1990 MO Ua Україна Київ Tribe10
416 Andrii Lytvyn 1987 MO Ua Україна Львів темна конячка
417 Andriy Slyusar 1960 MV2 Ua Україна Київ Melexis
418 Олег Яблонський 1984 MO Ua Україна Київ
419 Андрій Філін 1981 MO Ua Україна Київ Орден святого Кросівка
420 Олена Волошина 1985 WO Ua Україна Новомосковськ NMSK running club
421 Vitaliy Andrievskiy 1976 MV1 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
422 Євгенія Хмелевська 1985 WO Ua Україна Київ -
423 Volodymyr Khmelovskyi 1991 MO Ua Україна Львів
424 Yevgeniy Sosuliaka 1989 MO Ua Україна Київ Melexis
425 Daria VLASENKO 1993 WO Ua Україна Kyiv

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу