Small_1cb2034d3ff1f2089f82ac100992839d

Благодійний забіг Святих Миколаїв

Фановий забіг 2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
176 Дмитро Петрук 1986 M Ua Україна Луцьк
177 Тетяна Петрук 1990 M Ua Україна Луцьк
178 Олександра Давдчук 2002 M Ua Україна Луцьк
179 Роман Терещук 2003 M Ua Україна Луцьк
180 Юра Антонюк 1991 M Ua Україна Луцьк
181 Денис Стельмащук 1991 M Ua Україна Луцьк
182 Олександр Попко 1989 M Ua Україна Луцьк
183 Роман Бондарський 1993 M Ua Україна Луцьк
184 Іван Можар 2004 M Ua Україна Луцький Волинська область
185 Яна Бренич 1986 M Ua Україна Луцьк
186 Анна Костенко 1973 M Ua Україна Луцьк
187 Іванка Проць 1999 M Ua Україна Луцький Волинська область
188 Олексій Безруков 1981 M Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
189 Альона Шураєва 2004 M Ua Україна Хмельницький
190 Надія Блащук 1987 M Ua Україна Хмельницький
191 Дарина Юхимець 2000 M Ua Україна Луцьк
192 Вікторія Іщук 2004 M Ua Україна Луцьк
193 Назар Ривачук 2003 M Ua Україна Луцьк Атлети
194 Олександр Рожко 1991 M Ua Україна Луцьк
195 Анатолій Мороз 1978 M Ua Україна Луцьк
196 Анатолій Ошурко 1986 M Ua Україна Зарічне
197 Тетяна Грішина 1989 M Ua Україна Луцьк SK Luchesk
198 Наталія Новікова 1991 M Ua Україна Луцьк
199 Вадим Карпік 1992 M Ua Україна Луцьк OК Wolf
200 Олена Модринська 2003 M Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_1cb2034d3ff1f2089f82ac100992839d

Благодійний забіг Святих Миколаїв

Фановий забіг 2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
176 Дмитро Петрук 1986 M Ua Україна Луцьк
177 Тетяна Петрук 1990 M Ua Україна Луцьк
178 Олександра Давдчук 2002 M Ua Україна Луцьк
179 Роман Терещук 2003 M Ua Україна Луцьк
180 Юра Антонюк 1991 M Ua Україна Луцьк
181 Денис Стельмащук 1991 M Ua Україна Луцьк
182 Олександр Попко 1989 M Ua Україна Луцьк
183 Роман Бондарський 1993 M Ua Україна Луцьк
184 Іван Можар 2004 M Ua Україна Луцький Волинська область
185 Яна Бренич 1986 M Ua Україна Луцьк
186 Анна Костенко 1973 M Ua Україна Луцьк
187 Іванка Проць 1999 M Ua Україна Луцький Волинська область
188 Олексій Безруков 1981 M Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
189 Альона Шураєва 2004 M Ua Україна Хмельницький
190 Надія Блащук 1987 M Ua Україна Хмельницький
191 Дарина Юхимець 2000 M Ua Україна Луцьк
192 Вікторія Іщук 2004 M Ua Україна Луцьк
193 Назар Ривачук 2003 M Ua Україна Луцьк Атлети
194 Олександр Рожко 1991 M Ua Україна Луцьк
195 Анатолій Мороз 1978 M Ua Україна Луцьк
196 Анатолій Ошурко 1986 M Ua Україна Зарічне
197 Тетяна Грішина 1989 M Ua Україна Луцьк SK Luchesk
198 Наталія Новікова 1991 M Ua Україна Луцьк
199 Вадим Карпік 1992 M Ua Україна Луцьк OК Wolf
200 Олена Модринська 2003 M Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу