Small_4c337655937c2089653445bcbeae56d6

SPORT DAY

Uphill run

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Денис Камєшков 1976 M Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
2002 Maksym Durnev 1989 M Ua Україна Дніпрo
2003 Vladyslav Murdii 1993 M Ua Україна Dnepr
2004 Vladimir Getmanshchuk 1997 M Ua Україна Kiev
2005 Денис Никулин 1984 M Ua Україна Дніпро
2006 Olga Sardak 1984 F Ua Україна Дніпро
2007 Сара Теймурова 2000 F Ua Україна Дніпро KFC
2008 Александр Рандов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2009 Антон Марков 1999 M Ua Україна Дніпро KFC
2010 Илья Фролов 1999 M Ua Україна Дніпро KFC
2011 Владимир Мороз 1994 M Ua Україна Дніпро KFC
2012 Егор Лосунов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2013 Анастасия Сичкарь 1999 F Ua Україна Дніпро KFC
2014 Тарас Вонитовый 1991 M Ua Україна Дніпро KFC
2015 Анна Гаврилюк 1990 F Ua Україна Дніпро KFC
2016 Денис Малогоненко 1995 M Ua Україна Дніпро KFC
2017 Анна Удалова 1998 F Ru Росія Дніпро KFC
2018 Сергей Боткачик 1995 M Ua Україна Дніпро KFC
2019 Никита Дмитроченков 1998 M Ua Україна Дніпро KFC
2020 Данил Титов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2021 Надия Цыбульник 2000 F Ua Україна Дніпро KFC
2022 Станислав Чигиринский 1994 M Ua Україна Днепр Start Dnipro

Учасники також реєструються на

Small_4c337655937c2089653445bcbeae56d6

SPORT DAY

Uphill run

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Денис Камєшков 1976 M Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
2002 Maksym Durnev 1989 M Ua Україна Дніпрo
2003 Vladyslav Murdii 1993 M Ua Україна Dnepr
2004 Vladimir Getmanshchuk 1997 M Ua Україна Kiev
2005 Денис Никулин 1984 M Ua Україна Дніпро
2006 Olga Sardak 1984 F Ua Україна Дніпро
2007 Сара Теймурова 2000 F Ua Україна Дніпро KFC
2008 Александр Рандов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2009 Антон Марков 1999 M Ua Україна Дніпро KFC
2010 Илья Фролов 1999 M Ua Україна Дніпро KFC
2011 Владимир Мороз 1994 M Ua Україна Дніпро KFC
2012 Егор Лосунов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2013 Анастасия Сичкарь 1999 F Ua Україна Дніпро KFC
2014 Тарас Вонитовый 1991 M Ua Україна Дніпро KFC
2015 Анна Гаврилюк 1990 F Ua Україна Дніпро KFC
2016 Денис Малогоненко 1995 M Ua Україна Дніпро KFC
2017 Анна Удалова 1998 F Ru Росія Дніпро KFC
2018 Сергей Боткачик 1995 M Ua Україна Дніпро KFC
2019 Никита Дмитроченков 1998 M Ua Україна Дніпро KFC
2020 Данил Титов 2000 M Ua Україна Дніпро KFC
2021 Надия Цыбульник 2000 F Ua Україна Дніпро KFC
2022 Станислав Чигиринский 1994 M Ua Україна Днепр Start Dnipro

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу