Small_730a863001cd533544906b193ae2a3cf

GALUSHKIVKA TRAIL

trail 5 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олександр Піка 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
502 Кирило Камєшков 2001 M 13-17 Ua Україна Днiпро MC RunOk
503 Євген Віхарєв 1948 М 50+ Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
504 Дмитро Науменко 1967 М 50+ Ua Україна Дніпро
505 Сергей Пыхунин 1980 М 30-39 Ua Україна Днiпро
506 Роман Гришин 1977 М 40-49 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
507 Александр Шуляр 1994 М 18-29 Ua Україна Дніпро ТОВ "РУШ"
508 Анастасія Чорна 1994 F 18-29 Ua Україна Дніпро
509 Леонід Гаража 1980 М 30-39 Ua Україна Кривий Ріг ДЮІ МВС України
510 Оксана Мелащук 1985 F 30-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
511 Olga Ivashchenko 1987 F 30-39 Ua Україна Дніпро StartDnipro
512 Сазонова Екатерина 1990 F 18-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
513 Татьяна Соколова 1988 F 30-39 Ua Україна Днiпро
514 Ludmila Khimich 1977 F 40-49 Ua Україна Днепр #Побігли
515 Nikolay Khimich 2003 M 13-17 Ua Україна Днепр
516 Олена Савченко 1985 F 30-39 Ua Україна Дніпрo Start Dnipro
517 Ольга Островерхова 1989 F 30-39 Ua Україна Маріуполь
518 Pasha Chernenko 1992 М 18-29 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
519 Анна Черненко 1990 F 18-29 Ua Україна Днепр Start Dnipro
520 Олексій Бураков 1978 М 40-49 Ua Україна Дніпро AMC Bridge
521 Анна Буракова 2002 F 13-17 Ua Україна Дніпро
522 Юрій Шепітко 1990 М 18-29 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
523 Николай Коваль 1980 М 30-39 Ua Україна Dnepr Start Dnipro
524 Тамара Барышева 1968 F 50+ Ua Україна Днепр Start Dnipro
525 Анна Коробова 1988 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro

Учасники також реєструються на

Small_730a863001cd533544906b193ae2a3cf

GALUSHKIVKA TRAIL

trail 5 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олександр Піка 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
502 Кирило Камєшков 2001 M 13-17 Ua Україна Днiпро MC RunOk
503 Євген Віхарєв 1948 М 50+ Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
504 Дмитро Науменко 1967 М 50+ Ua Україна Дніпро
505 Сергей Пыхунин 1980 М 30-39 Ua Україна Днiпро
506 Роман Гришин 1977 М 40-49 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
507 Александр Шуляр 1994 М 18-29 Ua Україна Дніпро ТОВ "РУШ"
508 Анастасія Чорна 1994 F 18-29 Ua Україна Дніпро
509 Леонід Гаража 1980 М 30-39 Ua Україна Кривий Ріг ДЮІ МВС України
510 Оксана Мелащук 1985 F 30-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
511 Olga Ivashchenko 1987 F 30-39 Ua Україна Дніпро StartDnipro
512 Сазонова Екатерина 1990 F 18-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
513 Татьяна Соколова 1988 F 30-39 Ua Україна Днiпро
514 Ludmila Khimich 1977 F 40-49 Ua Україна Днепр #Побігли
515 Nikolay Khimich 2003 M 13-17 Ua Україна Днепр
516 Олена Савченко 1985 F 30-39 Ua Україна Дніпрo Start Dnipro
517 Ольга Островерхова 1989 F 30-39 Ua Україна Маріуполь
518 Pasha Chernenko 1992 М 18-29 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
519 Анна Черненко 1990 F 18-29 Ua Україна Днепр Start Dnipro
520 Олексій Бураков 1978 М 40-49 Ua Україна Дніпро AMC Bridge
521 Анна Буракова 2002 F 13-17 Ua Україна Дніпро
522 Юрій Шепітко 1990 М 18-29 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
523 Николай Коваль 1980 М 30-39 Ua Україна Dnepr Start Dnipro
524 Тамара Барышева 1968 F 50+ Ua Україна Днепр Start Dnipro
525 Анна Коробова 1988 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу