Small_35f392bce11752a4c6f8825561539f28

4-th ATB DNIPRO MARATHON 2019

10 к

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Павло Черненко 1992 М Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10002 Ольга Зеленська 1989 F Ua Україна Дніпро
10003 Ярослава Дорогіна 1976 F Ua Україна Дніпрo
10004 Всеволод Пионтковский 1964 М Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10005 Andrey Piontkovsky 2002 М Ua Україна Днепр Start Dnipro
10006 Наталя Муляр 1977 F Ua Україна Дніпро
10007 Володимир Савченко 1962 М Ua Україна Краматорськ
10008 Олена Шеремет 1982 F Ua Україна Дніпро
10009 Сергій Фесюра 1990 М Ua Україна Ірпінь Пекельні Дияволи
10010 Анна Коробова 1988 F Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10011 Anzhelika Kuzmenko 1996 F Ua Україна Dnipro
10012 Володимир Ковальов 1984 М Ua Україна Харкiв
10013 Станислав Чигиринский 1994 М Ua Україна Днепр Start Dnipro
10014 Олексій Тараник 1987 М Ua Україна Харьков Спілка ветеранів АТО
10015 Сергій Балабуха 1986 М Ua Україна Красноград
10016 Олена Гасаненко 1990 F Ua Україна Дніпрo
10017 Олександр Бут 1996 М Ua Україна Підгороднє Tverdokhleb Team
10018 Артур Маргулов 1977 М Ua Україна Днепр
10019 Ірина Лапікова 1967 F Ua Україна Запоріжжя
10020 Андрей Чистяков 1980 М Ua Україна Харкiв KharkivRoadRunners

Учасники також реєструються на

Small_35f392bce11752a4c6f8825561539f28

4-th ATB DNIPRO MARATHON 2019

10 к

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Павло Черненко 1992 М Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10002 Ольга Зеленська 1989 F Ua Україна Дніпро
10003 Ярослава Дорогіна 1976 F Ua Україна Дніпрo
10004 Всеволод Пионтковский 1964 М Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10005 Andrey Piontkovsky 2002 М Ua Україна Днепр Start Dnipro
10006 Наталя Муляр 1977 F Ua Україна Дніпро
10007 Володимир Савченко 1962 М Ua Україна Краматорськ
10008 Олена Шеремет 1982 F Ua Україна Дніпро
10009 Сергій Фесюра 1990 М Ua Україна Ірпінь Пекельні Дияволи
10010 Анна Коробова 1988 F Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
10011 Anzhelika Kuzmenko 1996 F Ua Україна Dnipro
10012 Володимир Ковальов 1984 М Ua Україна Харкiв
10013 Станислав Чигиринский 1994 М Ua Україна Днепр Start Dnipro
10014 Олексій Тараник 1987 М Ua Україна Харьков Спілка ветеранів АТО
10015 Сергій Балабуха 1986 М Ua Україна Красноград
10016 Олена Гасаненко 1990 F Ua Україна Дніпрo
10017 Олександр Бут 1996 М Ua Україна Підгороднє Tverdokhleb Team
10018 Артур Маргулов 1977 М Ua Україна Днепр
10019 Ірина Лапікова 1967 F Ua Україна Запоріжжя
10020 Андрей Чистяков 1980 М Ua Україна Харкiв KharkivRoadRunners

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу