Small_4c337655937c2089653445bcbeae56d6

SPORT DAY

Cross 5 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Kirill Bezrodnykh 1986 М 30-39 Ua Україна Dnipro МК РанОк
502 Катерина Шевцова 1994 F 20-29 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
503 Олена Шеремет 1982 F 30-39 Ua Україна Дніпро
504 Олена Дирда 1978 F 40-49 Ua Україна Днiпро
505 Светлана Величко 1975 F 40-49 Ua Україна Днепр
506 Вікторія Бойко 1983 F 30-39 Ua Україна Дніпрo
507 Максим Алексєєв 1993 М 20-29 Ua Україна Дніпро
508 Олександр Піка 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
509 Євген Віхарєв 1948 М 60+ Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
510 Денис Камєшков 1976 М 40-49 Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
511 Дмитро Бондаренко 1986 М 30-39 Ua Україна Дніпро
512 Sergey Bevz 1987 М 30-39 Ua Україна Dnepr
513 Антон Гребенюк 1989 М 20-29 Ua Україна Днiпро
514 Катерина Івченко 1997 F 20-29 Ua Україна Дніпро Arunmia
515 Николай Коваль 1980 М 30-39 Ua Україна Dnepr Start Dnipro
516 Анастасія Токар 1991 F 20-29 Ua Україна Дніпро Vodafone Team
517 Валерий Мовчан 1988 М 30-39 Ua Україна Днепр
518 Анна Федоренко 1986 F 30-39 Ua Україна Дніпро
519 Тимур Солод 1993 М 20-29 Ua Україна Дніпро
520 Вікторія Славна 1994 F 20-29 Ua Україна Дніпро
521 Денис Стрілець 1992 М 20-29 Ua Україна Дніпрo
522 Станiслав Тонелiн 1991 М 20-29 Ua Україна Днiпро
523 Тетяна Рощенко 1990 F 20-29 Ua Україна Дніпро
524 Анна Цуркан 1988 F 30-39 Ua Україна Дніпро AMC BRIDGE
525 Анна Коробова 1988 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro

Учасники також реєструються на

Small_4c337655937c2089653445bcbeae56d6

SPORT DAY

Cross 5 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Kirill Bezrodnykh 1986 М 30-39 Ua Україна Dnipro МК РанОк
502 Катерина Шевцова 1994 F 20-29 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
503 Олена Шеремет 1982 F 30-39 Ua Україна Дніпро
504 Олена Дирда 1978 F 40-49 Ua Україна Днiпро
505 Светлана Величко 1975 F 40-49 Ua Україна Днепр
506 Вікторія Бойко 1983 F 30-39 Ua Україна Дніпрo
507 Максим Алексєєв 1993 М 20-29 Ua Україна Дніпро
508 Олександр Піка 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
509 Євген Віхарєв 1948 М 60+ Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
510 Денис Камєшков 1976 М 40-49 Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
511 Дмитро Бондаренко 1986 М 30-39 Ua Україна Дніпро
512 Sergey Bevz 1987 М 30-39 Ua Україна Dnepr
513 Антон Гребенюк 1989 М 20-29 Ua Україна Днiпро
514 Катерина Івченко 1997 F 20-29 Ua Україна Дніпро Arunmia
515 Николай Коваль 1980 М 30-39 Ua Україна Dnepr Start Dnipro
516 Анастасія Токар 1991 F 20-29 Ua Україна Дніпро Vodafone Team
517 Валерий Мовчан 1988 М 30-39 Ua Україна Днепр
518 Анна Федоренко 1986 F 30-39 Ua Україна Дніпро
519 Тимур Солод 1993 М 20-29 Ua Україна Дніпро
520 Вікторія Славна 1994 F 20-29 Ua Україна Дніпро
521 Денис Стрілець 1992 М 20-29 Ua Україна Дніпрo
522 Станiслав Тонелiн 1991 М 20-29 Ua Україна Днiпро
523 Тетяна Рощенко 1990 F 20-29 Ua Україна Дніпро
524 Анна Цуркан 1988 F 30-39 Ua Україна Дніпро AMC BRIDGE
525 Анна Коробова 1988 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу