Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Гамованка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олександр Зімін 1987 МО Ua Україна Запоріжжя
502 Олексій Кравченко 1972 MV1 Ua Україна Бровари
503 VALENTYNA STASHENKO 1978 WV1 Ua Україна Киев
504 Yuriy Aksentiychuk 1978 MV1 Ua Україна Truskavets
505 Євген Васюр 1979 МО Ua Україна Київ
506 Альона Юдкіна 1998 Ua Україна
507 Руслан Калашник 1995 МО Ua Україна Львiв
508 Юля Максименко 1978 WV1 Ua Україна Харкiв
509 Anton El-Khuri-Khanna 1990 МО Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
510 Анастасія Шелест 1992 Ua Україна Харкiв GIKRadio.com
511 Надія Блащук 1987 Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
512 Олексій Безруков 1981 МО Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
513 Інна ГІрш 1980 Ua Україна Київ
514 Nadezhda Volkova 1966 WV2 Ua Україна Харьков
515 Максим Вербицький 1999 МО Ua Україна Заболотів
516 Александр Ачкасов 1981 МО Ua Україна Запорожье
517 Ілля Немеш 1988 МО Ua Україна Чернівці
518 Вадим Ксьондз 1985 МО Ua Україна Красилів
519 Николай Якубенко 1982 МО Ua Україна Житомир Polissya UA
520 Dariia Bodnar 1984 Ua Україна Lviv Lviv Trail Running Club
521 Віталій Підойма 1993 МО Ua Україна Київ
522 Bogdan Aksentijchuk 2002 МО Ua Україна Трускавець

Учасники також реєструються на

Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Гамованка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олександр Зімін 1987 МО Ua Україна Запоріжжя
502 Олексій Кравченко 1972 MV1 Ua Україна Бровари
503 VALENTYNA STASHENKO 1978 WV1 Ua Україна Киев
504 Yuriy Aksentiychuk 1978 MV1 Ua Україна Truskavets
505 Євген Васюр 1979 МО Ua Україна Київ
506 Альона Юдкіна 1998 Ua Україна
507 Руслан Калашник 1995 МО Ua Україна Львiв
508 Юля Максименко 1978 WV1 Ua Україна Харкiв
509 Anton El-Khuri-Khanna 1990 МО Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
510 Анастасія Шелест 1992 Ua Україна Харкiв GIKRadio.com
511 Надія Блащук 1987 Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
512 Олексій Безруков 1981 МО Ua Україна Хмельницький Золоті стріли
513 Інна ГІрш 1980 Ua Україна Київ
514 Nadezhda Volkova 1966 WV2 Ua Україна Харьков
515 Максим Вербицький 1999 МО Ua Україна Заболотів
516 Александр Ачкасов 1981 МО Ua Україна Запорожье
517 Ілля Немеш 1988 МО Ua Україна Чернівці
518 Вадим Ксьондз 1985 МО Ua Україна Красилів
519 Николай Якубенко 1982 МО Ua Україна Житомир Polissya UA
520 Dariia Bodnar 1984 Ua Україна Lviv Lviv Trail Running Club
521 Віталій Підойма 1993 МО Ua Україна Київ
522 Bogdan Aksentijchuk 2002 МО Ua Україна Трускавець

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу