Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Виженка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Сергій Миселюк 1982 МО Ua Україна Київ
202 Roman Danylyshyn 1992 МО Ua Україна Lviv High Runners
203 Олександр Ковальський 1986 МО Ua Україна Бровари B.I.G.
204 Володимир Красуля 1990 МО Ua Україна Бровари
205 Ірина Красуля 1989 WO Ua Україна Бровари
206 Sergii Khrapko 1980 МО Ua Україна Київ
207 Вадим Сучалкін 1973 MV1 Ua Україна Бровари Бег в Броварах
208 Valentyna Stashenko 1978 WV1 Ua Україна Київ Endurance School
209 Максим Рафальський 1983 МО Ua Україна Київ
210 Михайло Сушко 1986 МО Ua Україна Львів
211 Volodymyr Prydka 1979 МО Ua Україна Brovary
212 Олександр Шкода 1981 МО Ua Україна Запоріжжя
213 Kachan Serhii 1977 MV1 Ua Україна Днiпропетровськ
214 Daria Lyashenko 1993 WO Ua Україна Київ KM Running Club
215 Юрій Кушнір 1981 МО Ua Україна Івано-Франківськ WILD LIFE
216 Dmytro Mula 1996 МО Ua Україна ІФ
217 Nataliia Radchenko 1978 WV1 Ua Україна Харкiв
218 Pavlo Ryzhenkov 1966 MV2 Ua Україна Харкiв
219 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
220 Amy McGoldrick 1974 WV1 Us США Chicago Peace Corps Ukraine
221 Iurii Pastushenko 1972 MV1 Ua Україна Харкiв МК "Харків"
222 Pavlo Sukhylin 1976 MV1 Ua Україна Харкiв
223 Andriy Slyusar 1960 MV2 Ua Україна Київ Melexis
224 Yevhen Liulevych 1981 МО Ua Україна Київ НКРЕКП
225 Nastia Morozova 1989 WO Ua Україна Dnipro

Учасники також реєструються на

Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Виженка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Сергій Миселюк 1982 МО Ua Україна Київ
202 Roman Danylyshyn 1992 МО Ua Україна Lviv High Runners
203 Олександр Ковальський 1986 МО Ua Україна Бровари B.I.G.
204 Володимир Красуля 1990 МО Ua Україна Бровари
205 Ірина Красуля 1989 WO Ua Україна Бровари
206 Sergii Khrapko 1980 МО Ua Україна Київ
207 Вадим Сучалкін 1973 MV1 Ua Україна Бровари Бег в Броварах
208 Valentyna Stashenko 1978 WV1 Ua Україна Київ Endurance School
209 Максим Рафальський 1983 МО Ua Україна Київ
210 Михайло Сушко 1986 МО Ua Україна Львів
211 Volodymyr Prydka 1979 МО Ua Україна Brovary
212 Олександр Шкода 1981 МО Ua Україна Запоріжжя
213 Kachan Serhii 1977 MV1 Ua Україна Днiпропетровськ
214 Daria Lyashenko 1993 WO Ua Україна Київ KM Running Club
215 Юрій Кушнір 1981 МО Ua Україна Івано-Франківськ WILD LIFE
216 Dmytro Mula 1996 МО Ua Україна ІФ
217 Nataliia Radchenko 1978 WV1 Ua Україна Харкiв
218 Pavlo Ryzhenkov 1966 MV2 Ua Україна Харкiв
219 Oleh Panko 1973 MV1 Ua Україна Львів SC Ultra
220 Amy McGoldrick 1974 WV1 Us США Chicago Peace Corps Ukraine
221 Iurii Pastushenko 1972 MV1 Ua Україна Харкiв МК "Харків"
222 Pavlo Sukhylin 1976 MV1 Ua Україна Харкiв
223 Andriy Slyusar 1960 MV2 Ua Україна Київ Melexis
224 Yevhen Liulevych 1981 МО Ua Україна Київ НКРЕКП
225 Nastia Morozova 1989 WO Ua Україна Dnipro

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу