Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Соколине Око

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Юрій Оваденко 1979 MO Ua Україна Київ
2 Artem Verhun 1984 MO Ua Україна Київ
3 Serhii Yakymenko 1981 MO Ua Україна Kiev #begynu-perdynu#
4 Daria Deisner 1984 WO Ua Україна Київ
5 Tetiana Shurubor 1972 WV1 Ua Україна Київ ENDURANCE SCHOOL
6 Evgen Gerasimenko 1979 MO Ua Україна Київ
7 Костянтин Бідюк 1975 MV1 Ua Україна Полтава
8 Eugene Turkulevich 1976 MV1 Ua Україна Киев Endurance School
9 Olha Cheberakha 1983 WO Ua Україна Киев
10 Сергій Співак 1985 MO Ua Україна Київ
11 Aleksandr Piataev 1980 MO Ua Україна Житомир
12 Vyacheslav Ovechkin 1983 MO Ua Україна Киев Endurance School
13 Yevhenii Marchenko 1984 MO Ua Україна Житомир
14 Oleg Chyzhyk 1980 MO Ua Україна Kyiv
15 Віктор Павленко 1970 MV1 Ua Україна Київ
16 Жанна Павленко 1970 WV1 Ua Україна Київ
17 Andriy Yakovenko 1972 MV1 Ua Україна Kyiv KM Running Club
18 Oleksandr Bendas 1977 MV1 Ua Україна Київ
19 Olena Tsyganok 1980 WO Ua Україна Київ Endurance School
20 Вячеслав Куц 1984 MO Ua Україна Бровари БІГ
21 Yurii Pikalov 1966 MV2 Ua Україна Dnipro
22 Oleksii Redkin 1984 MO Ua Україна Киев Squad UA Runners
23 Borys Platokhin 1975 MV1 Ua Україна Чернівці
24 Serhii Shlapak 1984 MO Ua Україна Вінниця
25 Kostiantyn Furmanov 1983 MO Ua Україна

Учасники також реєструються на

Small_eff88d27e4fb5e393efcf1a309449ee5

Гуцул Трейл

Соколине Око

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Юрій Оваденко 1979 MO Ua Україна Київ
2 Artem Verhun 1984 MO Ua Україна Київ
3 Serhii Yakymenko 1981 MO Ua Україна Kiev #begynu-perdynu#
4 Daria Deisner 1984 WO Ua Україна Київ
5 Tetiana Shurubor 1972 WV1 Ua Україна Київ ENDURANCE SCHOOL
6 Evgen Gerasimenko 1979 MO Ua Україна Київ
7 Костянтин Бідюк 1975 MV1 Ua Україна Полтава
8 Eugene Turkulevich 1976 MV1 Ua Україна Киев Endurance School
9 Olha Cheberakha 1983 WO Ua Україна Киев
10 Сергій Співак 1985 MO Ua Україна Київ
11 Aleksandr Piataev 1980 MO Ua Україна Житомир
12 Vyacheslav Ovechkin 1983 MO Ua Україна Киев Endurance School
13 Yevhenii Marchenko 1984 MO Ua Україна Житомир
14 Oleg Chyzhyk 1980 MO Ua Україна Kyiv
15 Віктор Павленко 1970 MV1 Ua Україна Київ
16 Жанна Павленко 1970 WV1 Ua Україна Київ
17 Andriy Yakovenko 1972 MV1 Ua Україна Kyiv KM Running Club
18 Oleksandr Bendas 1977 MV1 Ua Україна Київ
19 Olena Tsyganok 1980 WO Ua Україна Київ Endurance School
20 Вячеслав Куц 1984 MO Ua Україна Бровари БІГ
21 Yurii Pikalov 1966 MV2 Ua Україна Dnipro
22 Oleksii Redkin 1984 MO Ua Україна Киев Squad UA Runners
23 Borys Platokhin 1975 MV1 Ua Україна Чернівці
24 Serhii Shlapak 1984 MO Ua Україна Вінниця
25 Kostiantyn Furmanov 1983 MO Ua Україна

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу