Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

З відкритим серцем

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Владислава Герасимова 2004 Загальна Ua Україна Дніпро
202 Сергей Ботвин 2006 Загальна Ua Україна Дніпро
203 Кира Гиренко 2016 Загальна Ua Україна Дніпро
204 Тимур Майтак 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
205 Аліса Сущенко 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
206 Макар Луценко 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
207 Артур Луценко 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
208 Анастасія Циган 2002 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
209 Ростислав Шамехін 2004 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
210 Ліля Рахманова 2002 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
211 Дмитро Мильников 2006 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
212 Олександр Селихов 1999 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
213 Олександр Демченко 2001 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
214 Вадим Горб 2001 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
215 Вікторія Каркозова 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
216 Ярослав Ковика 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
217 Софія Зажарська 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
218 Назар Вівденко 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
219 Ганна Ціпура 1996 Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
220 Владислав Норивський 2010 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
221 Ангеліка Копиченко 2011 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
222 Дмитро Козир 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
223 Дар'я Сидоркина 2011 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
224 Анастасія Жмуденко 2007 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
225 Софія Кізякова 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА

Учасники також реєструються на

Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

З відкритим серцем

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Владислава Герасимова 2004 Загальна Ua Україна Дніпро
202 Сергей Ботвин 2006 Загальна Ua Україна Дніпро
203 Кира Гиренко 2016 Загальна Ua Україна Дніпро
204 Тимур Майтак 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
205 Аліса Сущенко 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
206 Макар Луценко 2012 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
207 Артур Луценко 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
208 Анастасія Циган 2002 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
209 Ростислав Шамехін 2004 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
210 Ліля Рахманова 2002 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
211 Дмитро Мильников 2006 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
212 Олександр Селихов 1999 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
213 Олександр Демченко 2001 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
214 Вадим Горб 2001 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
215 Вікторія Каркозова 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
216 Ярослав Ковика 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
217 Софія Зажарська 2005 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
218 Назар Вівденко 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
219 Ганна Ціпура 1996 Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
220 Владислав Норивський 2010 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
221 Ангеліка Копиченко 2011 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
222 Дмитро Козир 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
223 Дар'я Сидоркина 2011 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
224 Анастасія Жмуденко 2007 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА
225 Софія Кізякова 2008 Загальна Ua Україна Днепр ДОБРА ПЛАНЕТА

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу