Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

Шкільний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1001 Ірина Гайова 2008 Загальна Ua Україна Kiev SC TAEKWON-DO "MAXIMUS"
1002 Mykhailo Bublyk 2008 Загальна Ua Україна Kyiv
1003 Катерина Пісня 2008 Загальна Ua Україна Київ
1004 Артем Товстик 2010 Загальна Ua Україна Kiev
1005 Artem Demyantsev 2009 Загальна Ua Україна Donetsk
1006 Есения Собко 2006 Загальна Ua Україна Киев
1007 Егор Собко 2005 Загальна Ua Україна Киев
1008 Дмитрий Купчинский 2009 Загальна Ua Україна Киев
1009 Антон Соколенко 2006 Загальна Ua Україна Київ
1010 Леонід Соколенко 2008 Загальна Ua Україна Київ
1011 Леонід Марчук 2008 Загальна Ua Україна Киев
1012 Татьяна Луговская 2005 Загальна Ua Україна Київ ДЮСШ Старт
1013 София Собко 2007 Загальна Ua Україна Kyiv
1014 Полина Бугайчук 2010 Загальна Ua Україна Kiev
1015 Анастасия Цаленчук 2008 Загальна Ua Україна Киев
1016 Катерина Цаленчук 2010 Загальна Ua Україна Киев
1017 Михайло Павленко 2007 Загальна Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний"
1018 Олександра Ільніцька 2009 Загальна Ua Україна Kиїв
1019 Олександра Скоробогатова 2011 Загальна Ua Україна Київ
1020 Елізавєта Назарчук 2010 Загальна Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на

Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

Шкільний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1001 Ірина Гайова 2008 Загальна Ua Україна Kiev SC TAEKWON-DO "MAXIMUS"
1002 Mykhailo Bublyk 2008 Загальна Ua Україна Kyiv
1003 Катерина Пісня 2008 Загальна Ua Україна Київ
1004 Артем Товстик 2010 Загальна Ua Україна Kiev
1005 Artem Demyantsev 2009 Загальна Ua Україна Donetsk
1006 Есения Собко 2006 Загальна Ua Україна Киев
1007 Егор Собко 2005 Загальна Ua Україна Киев
1008 Дмитрий Купчинский 2009 Загальна Ua Україна Киев
1009 Антон Соколенко 2006 Загальна Ua Україна Київ
1010 Леонід Соколенко 2008 Загальна Ua Україна Київ
1011 Леонід Марчук 2008 Загальна Ua Україна Киев
1012 Татьяна Луговская 2005 Загальна Ua Україна Київ ДЮСШ Старт
1013 София Собко 2007 Загальна Ua Україна Kyiv
1014 Полина Бугайчук 2010 Загальна Ua Україна Kiev
1015 Анастасия Цаленчук 2008 Загальна Ua Україна Киев
1016 Катерина Цаленчук 2010 Загальна Ua Україна Киев
1017 Михайло Павленко 2007 Загальна Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний"
1018 Олександра Ільніцька 2009 Загальна Ua Україна Kиїв
1019 Олександра Скоробогатова 2011 Загальна Ua Україна Київ
1020 Елізавєта Назарчук 2010 Загальна Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу