Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

EURO 12K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
12001 Сергей Газенко 1991 M Ua Україна Киев
12002 Роман Гардецкий 1980 M Ua Україна Киев
12003 Тетяна Гардецька 1974 F Ua Україна Киiв Спортлайф
12004 Oleksandr Alieksieienko 1982 M Ua Україна Київ Franchising Full Cycle (FFC)
12005 Kostiantyn Zaitsev 1984 M Ua Україна Київ
12006 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
12007 Dmitriy Isnyuk 1985 M Ua Україна Київ Sport Life
12008 Александр Забродский 1979 M Ua Україна Киев СпортЛайф
12009 Анна Клюйко 1988 F Ua Україна Киiв
12010 Аліна Ясковець 1991 F Ua Україна Київ
12011 Олександра Дьоміна 1989 F Ua Україна Kyiv
12012 Pavel Buta 1984 M By Білорусь Svetlogorsk
12013 Volha Balotska 1985 F By Білорусь Minsk
12014 Руслан Колеснік 1992 M Ua Україна Київ
12015 Татьяна Полищук 1987 F Ua Україна Киев/Одесса Top Runners
12016 андрій трембач 1978 M Ua Україна Київ
12017 Віталіна Соколенко 1981 F Ua Україна Київ
12018 Артур Артемчук 1987 M Ua Україна Київ
12019 Ольга Бершадська 1994 F Ua Україна Київ
12020 Михайло Овсійчук 1991 M Ua Україна Київ
12021 Andrey Piontkovsky 2002 M Ua Україна Днепр Start Dnipro
12022 Всеволод Пионтковский 1964 M Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
12023 Оксана Полозок 1984 F Ua Україна Київ
12024 Олена Дегтяр 1998 F Ua Україна Київ
12025 Руслан Лысак 2002 M Ua Україна Харьков МК Харьков

Учасники також реєструються на

Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

EURO 12K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
12001 Сергей Газенко 1991 M Ua Україна Киев
12002 Роман Гардецкий 1980 M Ua Україна Киев
12003 Тетяна Гардецька 1974 F Ua Україна Киiв Спортлайф
12004 Oleksandr Alieksieienko 1982 M Ua Україна Київ Franchising Full Cycle (FFC)
12005 Kostiantyn Zaitsev 1984 M Ua Україна Київ
12006 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
12007 Dmitriy Isnyuk 1985 M Ua Україна Київ Sport Life
12008 Александр Забродский 1979 M Ua Україна Киев СпортЛайф
12009 Анна Клюйко 1988 F Ua Україна Киiв
12010 Аліна Ясковець 1991 F Ua Україна Київ
12011 Олександра Дьоміна 1989 F Ua Україна Kyiv
12012 Pavel Buta 1984 M By Білорусь Svetlogorsk
12013 Volha Balotska 1985 F By Білорусь Minsk
12014 Руслан Колеснік 1992 M Ua Україна Київ
12015 Татьяна Полищук 1987 F Ua Україна Киев/Одесса Top Runners
12016 андрій трембач 1978 M Ua Україна Київ
12017 Віталіна Соколенко 1981 F Ua Україна Київ
12018 Артур Артемчук 1987 M Ua Україна Київ
12019 Ольга Бершадська 1994 F Ua Україна Київ
12020 Михайло Овсійчук 1991 M Ua Україна Київ
12021 Andrey Piontkovsky 2002 M Ua Україна Днепр Start Dnipro
12022 Всеволод Пионтковский 1964 M Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
12023 Оксана Полозок 1984 F Ua Україна Київ
12024 Олена Дегтяр 1998 F Ua Україна Київ
12025 Руслан Лысак 2002 M Ua Україна Харьков МК Харьков

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу