Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2001 Наталія Гвоздик 1994 F 16-39 Ua Україна Киев
2002 Станіслав Єрко 1973 M 40-100 Ua Україна Київ АБУ, Науковець
2003 Andrii Kashuba 1980 M 16-39 Ua Україна Kyiv
2004 Антон Данютін 1986 M 16-39 Ua Україна Шостка
2005 Оксана Данилова 1992 F 16-39 Ua Україна Ірпінь
2006 Віталій Юрков 1991 M 16-39 Ua Україна Київ
2007 Александр Портретны 1987 M 16-39 Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine)
2008 Anastasiia Pavlus 1993 F 16-39 Ua Україна Kiev
2009 Юрій Іванов 1986 M 16-39 Ua Україна Київ TRIBE10
2010 Олена Мохник 1978 F 40-100 Ua Україна Київ
2011 Татьяна Копиносова 1977 F 40-100 Ua Україна Кривой Ріг Зеленый центр Метинвест
2012 Мар'яна Троцько 2000 F 16-39 Ua Україна Львів
2013 Елена Матвиенко 1981 F 16-39 Ua Україна Київ
2014 Андрей Шкрабацкий 1987 M 16-39 Ua Україна Борисполь
2015 Катерина Переймибіда 1999 F 16-39 Ua Україна Львів
2016 Євген Стаднюк 1994 M 16-39 Ua Україна Київ
2017 Азіза Сірооченко 1993 F 16-39 Ua Україна Львів
2018 Артур Шевчук 1994 M 16-39 Ua Україна Київ
2019 Владислав Голівер 1993 M 16-39 Ua Україна Київ не має
2020 Galyna Vozna 1988 F 16-39 Ua Україна Kyiv Salomon RC
2021 Сергій Васильєв 1980 M 16-39 Ua Україна Київ "Blisstour"
2022 Євгеній Яременко 1990 M 16-39 Ua Україна
2023 Ekaterina Seredina 1983 F 16-39 Ru Росія Москва
2024 Ирина Полищук 1984 F 16-39 Ua Україна Мариуполь
2025 Віктор Дігтяренко 1987 M 16-39 Ua Україна Бердянськ

Учасники також реєструються на

Small_c506ded2bb32b2c94583f567d57cfbb5

KYIV EURO MARATHON 2019

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2001 Наталія Гвоздик 1994 F 16-39 Ua Україна Киев
2002 Станіслав Єрко 1973 M 40-100 Ua Україна Київ АБУ, Науковець
2003 Andrii Kashuba 1980 M 16-39 Ua Україна Kyiv
2004 Антон Данютін 1986 M 16-39 Ua Україна Шостка
2005 Оксана Данилова 1992 F 16-39 Ua Україна Ірпінь
2006 Віталій Юрков 1991 M 16-39 Ua Україна Київ
2007 Александр Портретны 1987 M 16-39 Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine)
2008 Anastasiia Pavlus 1993 F 16-39 Ua Україна Kiev
2009 Юрій Іванов 1986 M 16-39 Ua Україна Київ TRIBE10
2010 Олена Мохник 1978 F 40-100 Ua Україна Київ
2011 Татьяна Копиносова 1977 F 40-100 Ua Україна Кривой Ріг Зеленый центр Метинвест
2012 Мар'яна Троцько 2000 F 16-39 Ua Україна Львів
2013 Елена Матвиенко 1981 F 16-39 Ua Україна Київ
2014 Андрей Шкрабацкий 1987 M 16-39 Ua Україна Борисполь
2015 Катерина Переймибіда 1999 F 16-39 Ua Україна Львів
2016 Євген Стаднюк 1994 M 16-39 Ua Україна Київ
2017 Азіза Сірооченко 1993 F 16-39 Ua Україна Львів
2018 Артур Шевчук 1994 M 16-39 Ua Україна Київ
2019 Владислав Голівер 1993 M 16-39 Ua Україна Київ не має
2020 Galyna Vozna 1988 F 16-39 Ua Україна Kyiv Salomon RC
2021 Сергій Васильєв 1980 M 16-39 Ua Україна Київ "Blisstour"
2022 Євгеній Яременко 1990 M 16-39 Ua Україна
2023 Ekaterina Seredina 1983 F 16-39 Ru Росія Москва
2024 Ирина Полищук 1984 F 16-39 Ua Україна Мариуполь
2025 Віктор Дігтяренко 1987 M 16-39 Ua Україна Бердянськ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу