Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дитячі 1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4000 Ксенія Олефір 2005 Д Ua Україна Дніпро online
4001 Тимофій Андріанов 2007 Ч Ua Україна Дніпро online
4002 Кирилл Балановский 2004 Ч Ua Україна Дн online
4003 Кирилл Балановский 2004 Ч Ua Україна Дніпро online
4004 Анна Балановская 2006 Д Ua Україна Дніпро online
4005 Георгій Мартинчук 2006 Ч Ua Україна Кривий Ріг online
4006 Анастасия Володина 2006 Д Ua Україна Дніпро online
4007 Діана Піка 2007 Ua Україна Дніпро online
4008 Ганна Єлісєєва 2005 Д Ua Україна Дніпро online
4009 Тамила Астахова 2007 Д Ua Україна Днепр online
4010 Софья Корскова 2006 Д Ua Україна Днепр СДЮСШ 3 online
4011 Зоряна Половко 2007 Д Ua Україна Дніпро online
4012 Антон Сарапий 2005 Ч Ua Україна Дніпро online
4013 Марія Корчик 2007 Д Ua Україна Дніпрo online
4014 Артем Терещенко 2004 Ч Ua Україна Днiпро online
4015 Алiна Терещенко 2005 Д Ua Україна Днiпро online
4016 Олександр Волошин 2006 Ч Ua Україна Патизанське online
4017 Артем Рибка 2006 Ч Ua Україна Дніпро online
4018 Влад Рудер 2007 Ч Ua Україна Днепр online
4019 Ярослав Плакущий 2003 Ч Ua Україна Днепр online
4020 Илья Богруденко 2006 Ч Ua Україна Днiпро online
4021 Нікіта Бойко 2006 Ч Ua Україна Дніпро online
4022 Мирослав Ермаков 2006 Ч Ua Україна Днепр online
4023 Диана Омельченко 2007 Д Ua Україна Днепр ТОВ "АТБ-маркет" Головний online
4024 Илья Белов 2004 Ч Ua Україна Днепр ТОВ "АТБ-маркет" Головний online

Учасники також реєструються на

Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дитячі 1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4000 Ксенія Олефір 2005 Д Ua Україна Дніпро online
4001 Тимофій Андріанов 2007 Ч Ua Україна Дніпро online
4002 Кирилл Балановский 2004 Ч Ua Україна Дн online
4003 Кирилл Балановский 2004 Ч Ua Україна Дніпро online
4004 Анна Балановская 2006 Д Ua Україна Дніпро online
4005 Георгій Мартинчук 2006 Ч Ua Україна Кривий Ріг online
4006 Анастасия Володина 2006 Д Ua Україна Дніпро online
4007 Діана Піка 2007 Ua Україна Дніпро online
4008 Ганна Єлісєєва 2005 Д Ua Україна Дніпро online
4009 Тамила Астахова 2007 Д Ua Україна Днепр online
4010 Софья Корскова 2006 Д Ua Україна Днепр СДЮСШ 3 online
4011 Зоряна Половко 2007 Д Ua Україна Дніпро online
4012 Антон Сарапий 2005 Ч Ua Україна Дніпро online
4013 Марія Корчик 2007 Д Ua Україна Дніпрo online
4014 Артем Терещенко 2004 Ч Ua Україна Днiпро online
4015 Алiна Терещенко 2005 Д Ua Україна Днiпро online
4016 Олександр Волошин 2006 Ч Ua Україна Патизанське online
4017 Артем Рибка 2006 Ч Ua Україна Дніпро online
4018 Влад Рудер 2007 Ч Ua Україна Днепр online
4019 Ярослав Плакущий 2003 Ч Ua Україна Днепр online
4020 Илья Богруденко 2006 Ч Ua Україна Днiпро online
4021 Нікіта Бойко 2006 Ч Ua Україна Дніпро online
4022 Мирослав Ермаков 2006 Ч Ua Україна Днепр online
4023 Диана Омельченко 2007 Д Ua Україна Днепр ТОВ "АТБ-маркет" Головний online
4024 Илья Белов 2004 Ч Ua Україна Днепр ТОВ "АТБ-маркет" Головний online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу