Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дитячі 100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Камілла Кошарна 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2001 Микита Довгаль 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine) online
2002 Євич Андрій 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпрo online
2003 Варвара Балановская 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днiпро online
2004 Арина Ковган 2011 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая" online
2005 Марiя Масалова 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая online
2006 Кирилл Анастасиади 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2007 Nastya V 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2008 Давид Панченко 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2009 Кира Степанова 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Днипро АТБ online
2010 Катерина Кодак 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2011 Volodymyr Maksimenko 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Dnipro online
2012 Лиза Володина 2013 Діти 2-6 років Ua Україна online
2013 Давид Гусак 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2014 Мария Балюра 2011 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2015 Артем Суровцев 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2016 Аврора Баштаненко 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр online
2017 Ваня Лавренчук 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Каменское online
2018 Анна Камєшкова 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2019 Вячеслав Руфанов 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днипро online
2020 Артем Рубан 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Днiпро online
2021 Ілля Дружченко 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2022 Адам Урупа 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2023 Диана Хлевная 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2024 Екатерина Плакущая 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр online

Учасники також реєструються на

Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дитячі 100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Камілла Кошарна 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2001 Микита Довгаль 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine) online
2002 Євич Андрій 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпрo online
2003 Варвара Балановская 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днiпро online
2004 Арина Ковган 2011 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр ДЮЦ " Штурм Калиновая" online
2005 Марiя Масалова 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр ДЮЦ Штурм-Калиновая online
2006 Кирилл Анастасиади 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2007 Nastya V 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2008 Давид Панченко 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2009 Кира Степанова 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Днипро АТБ online
2010 Катерина Кодак 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2011 Volodymyr Maksimenko 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Dnipro online
2012 Лиза Володина 2013 Діти 2-6 років Ua Україна online
2013 Давид Гусак 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2014 Мария Балюра 2011 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2015 Артем Суровцев 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2016 Аврора Баштаненко 2015 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр online
2017 Ваня Лавренчук 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Каменское online
2018 Анна Камєшкова 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2019 Вячеслав Руфанов 2012 Діти 2-6 років Ua Україна Днипро online
2020 Артем Рубан 2013 Діти 2-6 років Ua Україна Днiпро online
2021 Ілля Дружченко 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Дніпро online
2022 Адам Урупа 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2023 Диана Хлевная 2016 Діти 2-6 років Ua Україна Днепропетровск online
2024 Екатерина Плакущая 2014 Діти 2-6 років Ua Україна Днепр online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу