Small_c4688b25b238f8bf32d04d481d13405b

Київський Ультрамарафон

25К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2026 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ
2027 Костянтин Коломійчук 1978 M Ua Україна Київ
2028 Марія Стасенко 1989 F Ua Україна Київ
2029 Надія Бовсуновська 1989 F Ua Україна Київ
2030 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ
2031 Олег Самолюк 1966 M Ua Україна Киев
2032 Тетяна Гуренко 1986 F Ua Україна Київ
2033 Тетяна Трикашна 1993 F Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів
2034 Тетяна Довгань 1988 F Ua Україна Київ
2035 Ion Stati 1956 M Md Молдова Chisinau
2036 Юрий Ломако 1984 M Ua Україна Харьков Харьков
2037 Александр Буц 1980 M Ua Україна Ирпень
2038 Татьяна Каверина 1970 F Ua Україна Макіївка
2039 Александр Кошеленко 1972 M Ua Україна Kiev
2040 Вячеслав Бибик 1975 M Ua Україна Киев
2041 Alexey Masanovets 1979 M Ua Україна Kyiv RunBaseKyiv
2042 Vitalii Opanasiuk 1974 M Ua Україна Kyiv FC GRIFFIN
2043 Ольга Каліткіна 1986 F Ua Україна Київ
2044 Евгений Ермоленко 1987 M Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine
2045 Даниил Гайдай 1992 M Ua Україна Киев
2046 Дмитро Дяченко 1986 M Ua Україна Kiev
2047 Євген Чигир 1991 M Ua Україна Київ
2048 Сергій Сташенко 1987 M Ua Україна Київ
2049 Тетяна Юрченко 1977 F Ua Україна Киев
2050 Богдан Ткачук 1992 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_c4688b25b238f8bf32d04d481d13405b

Київський Ультрамарафон

25К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2026 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ
2027 Костянтин Коломійчук 1978 M Ua Україна Київ
2028 Марія Стасенко 1989 F Ua Україна Київ
2029 Надія Бовсуновська 1989 F Ua Україна Київ
2030 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ
2031 Олег Самолюк 1966 M Ua Україна Киев
2032 Тетяна Гуренко 1986 F Ua Україна Київ
2033 Тетяна Трикашна 1993 F Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів
2034 Тетяна Довгань 1988 F Ua Україна Київ
2035 Ion Stati 1956 M Md Молдова Chisinau
2036 Юрий Ломако 1984 M Ua Україна Харьков Харьков
2037 Александр Буц 1980 M Ua Україна Ирпень
2038 Татьяна Каверина 1970 F Ua Україна Макіївка
2039 Александр Кошеленко 1972 M Ua Україна Kiev
2040 Вячеслав Бибик 1975 M Ua Україна Киев
2041 Alexey Masanovets 1979 M Ua Україна Kyiv RunBaseKyiv
2042 Vitalii Opanasiuk 1974 M Ua Україна Kyiv FC GRIFFIN
2043 Ольга Каліткіна 1986 F Ua Україна Київ
2044 Евгений Ермоленко 1987 M Ua Україна Киев Salomon Running Club Ukraine
2045 Даниил Гайдай 1992 M Ua Україна Киев
2046 Дмитро Дяченко 1986 M Ua Україна Kiev
2047 Євген Чигир 1991 M Ua Україна Київ
2048 Сергій Сташенко 1987 M Ua Україна Київ
2049 Тетяна Юрченко 1977 F Ua Україна Киев
2050 Богдан Ткачук 1992 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу