Small_a6194628bae450ce499c4adc71e32ffc

Київський Ультрамарафон

100К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Oleksandr Volkov 1963 M Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv
6 Олександр Рекало 1988 M Ua Україна Овсюки
19 Ігор Олексієнко 1987 M Ua Україна Буча TOP RUNNERS
33 Володимир Черевко 1981 M Ua Україна Полтава
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
88 Яків Філіпов 1981 M Ua Україна Чернівці Rain
93 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
110 Олександр Найда 1978 M Ua Україна Тернопіль Runday_Ternopil
169 Віталій Мененко 1984 M Ua Україна Дніпро
170 Дмитро Гуцуленко 1994 M Ua Україна Черкаси
171 Maksym Hauptman 1979 M Ua Україна Харкiв
172 Микола Головко 1974 M Ua Україна Покровськ Побежали с нами
173 Ірина Петренко 1963 F Ua Україна Київ Санчін
174 Олена Симоненко 1989 F Ua Україна Київ Nutrilite team
175 Максим Гришин 1988 M Ua Україна Харьков BRIG
176 Oleg Avrah 1988 M Ua Україна Dnipro #Побiгли
177 Igor Akastelov 1989 M Ua Україна Dnepr
178 Михайло Майстренко 1992 M Ua Україна Днiпро
179 Назарій Гнат 1993 M Ua Україна Київ
180 Olga Kisil 1991 F Ua Україна Kiev
181 Oleg Chyzhyk 1980 M Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
182 Serhii Liutov 1995 M Ua Україна Київ -
1034 Сергій Колода 1986 M Ua Україна Бахмач
1041 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy
1104 Ігор Анохін 1962 M Ua Україна Нікополь #Побігли

Учасники також реєструються на

Small_a6194628bae450ce499c4adc71e32ffc

Київський Ультрамарафон

100К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Oleksandr Volkov 1963 M Ua Україна Kyiv Runday Obolon Kyiv
6 Олександр Рекало 1988 M Ua Україна Овсюки
19 Ігор Олексієнко 1987 M Ua Україна Буча TOP RUNNERS
33 Володимир Черевко 1981 M Ua Україна Полтава
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
88 Яків Філіпов 1981 M Ua Україна Чернівці Rain
93 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
110 Олександр Найда 1978 M Ua Україна Тернопіль Runday_Ternopil
169 Віталій Мененко 1984 M Ua Україна Дніпро
170 Дмитро Гуцуленко 1994 M Ua Україна Черкаси
171 Maksym Hauptman 1979 M Ua Україна Харкiв
172 Микола Головко 1974 M Ua Україна Покровськ Побежали с нами
173 Ірина Петренко 1963 F Ua Україна Київ Санчін
174 Олена Симоненко 1989 F Ua Україна Київ Nutrilite team
175 Максим Гришин 1988 M Ua Україна Харьков BRIG
176 Oleg Avrah 1988 M Ua Україна Dnipro #Побiгли
177 Igor Akastelov 1989 M Ua Україна Dnepr
178 Михайло Майстренко 1992 M Ua Україна Днiпро
179 Назарій Гнат 1993 M Ua Україна Київ
180 Olga Kisil 1991 F Ua Україна Kiev
181 Oleg Chyzhyk 1980 M Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
182 Serhii Liutov 1995 M Ua Україна Київ -
1034 Сергій Колода 1986 M Ua Україна Бахмач
1041 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy
1104 Ігор Анохін 1962 M Ua Україна Нікополь #Побігли

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу