Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 30 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30021 Денис Слободянюк 01:56:09
2 2 M 30011 Олександр Олійник AdidasRunClub 01:56:26
3 3 M 30017 Володимир Билим 02:06:54
4 4 M 30028 Олег Поддубный 02:25:16
5 1 F 30009 Наталя Караван Марафон-клуб "Харьков" 02:26:26
6 2 F 30025 Яна Киптенко 02:36:14
7 5 M 30027 Юрий Милованов TopRunners, Nutrilite 02:37:03
8 6 M 30005 Олег Вареник 02:42:50
9 7 M 30004 Денис Панченко 02:44:15
10 8 M 30024 Oleg Kolesnik 02:45:21
11 3 F 30020 Татьяна Маринова Марафон 02:52:07
12 9 M 30018 Виталий Бублий Runday 02:56:41
13 4 F 30003 Анастасiя Рязанова 02:56:49
14 5 F 30006 Ольга Лукьянова 03:04:42
15 6 F 30012 Евгения Барбинова Стайер Атлон 03:05:20
16 10 M 30026 Дмитрий Рудаков 03:05:58
17 11 M 30002 Сергій Шуклін Top Runners 03:07:43
18 12 M 1 Максим Єфімов 03:15:11
19 13 M 30014 Сергей Терезинов 03:20:15
Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 30 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30021 Денис Слободянюк 01:56:09
2 2 M 30011 Олександр Олійник AdidasRunClub 01:56:26
3 3 M 30017 Володимир Билим 02:06:54
4 4 M 30028 Олег Поддубный 02:25:16
5 1 F 30009 Наталя Караван Марафон-клуб "Харьков" 02:26:26
6 2 F 30025 Яна Киптенко 02:36:14
7 5 M 30027 Юрий Милованов TopRunners, Nutrilite 02:37:03
8 6 M 30005 Олег Вареник 02:42:50
9 7 M 30004 Денис Панченко 02:44:15
10 8 M 30024 Oleg Kolesnik 02:45:21
11 3 F 30020 Татьяна Маринова Марафон 02:52:07
12 9 M 30018 Виталий Бублий Runday 02:56:41
13 4 F 30003 Анастасiя Рязанова 02:56:49
14 5 F 30006 Ольга Лукьянова 03:04:42
15 6 F 30012 Евгения Барбинова Стайер Атлон 03:05:20
16 10 M 30026 Дмитрий Рудаков 03:05:58
17 11 M 30002 Сергій Шуклін Top Runners 03:07:43
18 12 M 1 Максим Єфімов 03:15:11
19 13 M 30014 Сергей Терезинов 03:20:15


Партнери та організатори заходу