Small_313e0968e792abe2ae0594322ac14336

Франківський Півмарафон'18

ПІВМАРАФОН

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
21 Константин Божко 1977 M 40-49 Ua Україна Київ KM Running club
22 Ігор Сорока 1985 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ
23 Роман Горячун 1979 M 30-39 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club
24 Андрій Швадчак 1980 M 30-39 Ua Україна Дрогобич Run 4 Fun 82100
25 Оксана Вишиванюк 1978 F 40-49 Ua Україна Коломия
26 Oleh Panko 1973 M 40-49 Ua Україна Львів SC Ultra
27 Дмитро Афросін 1989 M 18-29 Ua Україна Київ
28 Oleksandr Prokofiev 1987 M 30-39 Ua Україна Львів
29 Андрій Возняк 1993 M 18-29 Ua Україна Київ Kuzin Team
30 Анна Воробйова 1989 F 18-29 Ua Україна Київ Nike +
31 Андрій Аносов 1982 M 30-39 Ua Україна Львів
32 Богдан Шморгун 1992 M 18-29 Ua Україна Київ KMRC
33 Денис Бабенко 1987 M 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
34 Yaroslav Voloshchuk 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club
35 Roman Dobrovolskyi 1994 M 18-29 Ua Україна Івано-Франківськ
36 Олександр Бобрицький 1963 M 50-59 Ua Україна Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
37 Олександр Коваленко 1986 M 30-39 Ua Україна Київ Ордин Святого Кросівка.
38 юлія Горковенко 1983 F 30-39 Ua Україна Черівці
39 Сергій Балакірєв 1978 M 30-39 Ua Україна Івано - Франківськ
40 Юрій Малий 1985 M 30-39 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club
41 Тарас Тичківський 1990 M 18-29 Ua Україна Івано-Франківськ
42 Dmytro Melnykovych 1981 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ
43 Dmytro Smirnov 1986 M 30-39 Ua Україна Lviv
44 Роман Дмитрук 1975 M 40-49 Ua Україна Львів
45 Alex Donets 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Будівельник

Учасники також реєструються на

Small_313e0968e792abe2ae0594322ac14336

Франківський Півмарафон'18

ПІВМАРАФОН

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
21 Константин Божко 1977 M 40-49 Ua Україна Київ KM Running club
22 Ігор Сорока 1985 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ
23 Роман Горячун 1979 M 30-39 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club
24 Андрій Швадчак 1980 M 30-39 Ua Україна Дрогобич Run 4 Fun 82100
25 Оксана Вишиванюк 1978 F 40-49 Ua Україна Коломия
26 Oleh Panko 1973 M 40-49 Ua Україна Львів SC Ultra
27 Дмитро Афросін 1989 M 18-29 Ua Україна Київ
28 Oleksandr Prokofiev 1987 M 30-39 Ua Україна Львів
29 Андрій Возняк 1993 M 18-29 Ua Україна Київ Kuzin Team
30 Анна Воробйова 1989 F 18-29 Ua Україна Київ Nike +
31 Андрій Аносов 1982 M 30-39 Ua Україна Львів
32 Богдан Шморгун 1992 M 18-29 Ua Україна Київ KMRC
33 Денис Бабенко 1987 M 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
34 Yaroslav Voloshchuk 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club
35 Roman Dobrovolskyi 1994 M 18-29 Ua Україна Івано-Франківськ
36 Олександр Бобрицький 1963 M 50-59 Ua Україна Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
37 Олександр Коваленко 1986 M 30-39 Ua Україна Київ Ордин Святого Кросівка.
38 юлія Горковенко 1983 F 30-39 Ua Україна Черівці
39 Сергій Балакірєв 1978 M 30-39 Ua Україна Івано - Франківськ
40 Юрій Малий 1985 M 30-39 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club
41 Тарас Тичківський 1990 M 18-29 Ua Україна Івано-Франківськ
42 Dmytro Melnykovych 1981 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ
43 Dmytro Smirnov 1986 M 30-39 Ua Україна Lviv
44 Роман Дмитрук 1975 M 40-49 Ua Україна Львів
45 Alex Donets 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Будівельник

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу